bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 grudnia 2022
  • wyświetleń: 336

Najnowszy trend w makijażu “zimno mi” (ang. I’m cold) - jak go osiągnąć

Materiał partnera:

Znasz to zarumienione spojrzenie, które pojawia się po spędzeniu czasu na zewnątrz na mrozie? Twoje policzki i nos są lekko zaczerwienione i masz subtelny blask?

makijaz wieczorowy krok po kroku


Nic dziwnego, że ten wygląd jest obecnie modny, a możesz go uzyskać przy pomocy zaledwie trzech produktów - bez wychodzenia na zewnątrz. Oficjalnie nadszedł czas, by zamienić swój promienny makijaż na look "I'm cold" - oto jak.

Matowa cera

Ponieważ naśladujemy efekt przebywania na zimnym wietrze, najlepszym rozwiązaniem jest matowa formuła cery. Możesz również zmatowić i rozmyć już istniejący produkt do cery różowej lub poprawić tłuste miejsca półprzezroczystym pudrem rozświetlającym. Odwiedź https://www.mamtoo.pl/zdrowie-i-uroda/

Różany rumieniec

Róż jest bez wątpienia najbardziej integralną częścią tego makijażu, ale jego odcień i umiejscowienie mogą zrobić różnicę. W oparciu o swój naturalny odcień skóry wybierz róż o różowym zabarwieniu. Kiedy już znajdziesz odpowiedni odcień, kluczem jest jego umiejscowienie. Nałóż go w kształcie litery W, kierując się wyżej na jabłka policzków - tuż pod oczami - i co ważniejsze, wzdłuż mostka nosa. Aby uzyskać naturalny wygląd, polecamy pigment o wielu zastosowaniach, który możesz również nałożyć na usta, aby uzyskać monochromatyczny odcień.

Mroźny blask

Aby nadać spojrzeniu mroźny blask, dodaj odrobinę rozświetlacza w wewnętrznych kącikach i na mostku oka. Zalecamy stosowanie bezbarwnej formuły, aby uzyskać naturalnie wyglądający połysk.

Look a’la Królowa Śniegu podkreślisz pomadką w chłodnym odcieniu np. fioletu lub różu. Jeśli ma być to makijaż wieczorowy warto podkreślić go mieniącym się błyszczykiem. Więcej ciekawych ofert sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji na mamtoo.pl w serwisie dodatkowo wiele ogłoszeń odnośnie pielęgnacji urody, oraz usług wykonywania makijażu.

Makijaż na zimno stał się ostatnio bardzo popularny wśród celebrytów. Każda kobieta po wykonaniu takiego makijażu wygląda bardzo ładnie.