Wiadomości

 • 30 grudnia 2022
 • wyświetleń: 1248

Widziałeś te zdarzenia drogowe? Policja poszukuje świadków

Policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych, które miały miejsce na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej. Osoby posiadające informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Widziałeś te zdarzenia drogowe? Policja poszukuje świadków · fot. KWP Katowice


 • W dniu 7 listopada 2022 roku w Bielsku-Białej na ul. Korczaka, pomiędzy godziną 10:30 a 12:30, na parkingu przed sklepem „SIG” nieustalony sprawca dokonał uszkodzenia zaparkowanego samochodu m-ki Lexus, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 8 grudnia 2022 roku około godz. 10:25 w Dankowicach na ul. Witosa 18, kierowca samochodu dostawczego koloru szarego z burtą załadunkową wykonując manewr cofania na parkingu sklepu "Paulinka", najechał na zaparkowany pojazd m-ki KIA, uszkadzając go, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 1 grudnia 2022 roku od godziny 16:00 do dnia 2 grudnia 2022 roku do godz. 14:00 w Bielsku-Białej na parkingu przy ul. Pięciu Stawów w rejonie bloku nr 5 nieustalony kierujący pojazdem nie zachował ostrożności, czym doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu m-ki Opel, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 8 grudnia 2022 roku pomiędzy godziną 17:15 a 18:00 w Czechowicach-Dziedzicach na parkingu sklepu Kaufland przy ul. Słowackiego nieustalony kierujący pojazdem nie zachował ostrożności doprowadzając do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu m-ki Peugeot, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 10 listopada 2022 roku około godz. 9:10 w Bielsku-Białej na ul. Grunwaldzkiej na skrzyżowaniu z ulicą Słowackiego, nieustalony kierujący pojazdem koloru czarnego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, doprowadzając do najechania na tył pojazdu m-ki KIA , po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 17 listopada 2022 roku pomiędzy godziną 5:00 a 7:10 w Rudzicy na parkingu przy ul. Spółdzielczej 479 nieustalony sprawca poruszający się samochodem uszkodził zaparkowany samochód m-ki Nissan , a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 18 października 2022 roku przed godziną 7:15 w Bielsku-Białej na ul. Wspólnej nieustalony sprawca dokonał uszkodzenia zaparkowanego samochodu m-ki Renault Clio koloru białego, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 10 grudnia 2022 roku o godzinie 23:18 w Mazańcowicach na ul. Strzelców Podhalańskich , na wprost budynku GOK oraz OPS Mazańcowice kierujący nieustalonym pojazdem koloru ciemnego z charakterystycznymi 5 ramiennymi felgami koloru srebrnego utracił panowanie nad swoim samochodem, w wyniku czego uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej poszukują osobę, która w tym samym czasie i dniu jadąc z Komorowic w kierunku Mazańcowic, kierowała samochodem typu kombi koloru białego, przy budynku GOK i OSP Mazańcowice i wymijała samochód sprawca, który w tym czasie znajdował się na poboczu jezdni.


 • W dniu 24 listopada 2022 roku około godziny 13:35 na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Kwiatkowskiego, n/n kierujący pojazdem m-ki mercedes W124 na ukraińskich numerach rejestracyjnych AC 7783BK doprowadził do zderzenia z udziałem pojazdu m-ki Skoda , po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W dniu 2 listopada 2022 roku o godzinie 9:50 na ul. Czernichowskiej 29 E w Pisarzowicach nieustalony kierujący pojazdem doprowadził do uszkodzenia słupa energetycznego, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


 • W okresie od dnia 9 grudnia godz. 14:00 do dnia 20 grudnia 2022 roku godz. 13:30 w Bielsku-Białej na ul. Sterniczej w rejonie posesji nr 26, kierujący nieustalonym pojazdem wykonując manewr, uszkodził pojazd m-ki Mercedes, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj