bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 grudnia 2022
  • wyświetleń: 281

Lampy Venti - bielski producent lamp.

Materiał partnera:

Venti jest firmą z tradycjami, której obecność na rynku sprzętu oświetleniowego datuje się na 30 lat. Przedsiębiorstwo stopniowo zdobywało dominującą wśród producentów i dystrybutorów pozycję - i obecnie może pochwalić się zarówno zaufaniem odbiorców na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Lampy Venti są znane i chętnie kupowane przez Klientów z Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy czy Estonii. Flagowym produktem firmy pozostają lampy kryształowe.

lampaabazur


Szeroka grupa odbiorcówPrzyczyn takiego sukcesu można dopatrywać przede wszystkim w wysokiej jakości produktów, szerokim wyborze asortymentu, ale także dopasowywaniem się do aktualnych trendów, wyznaczaniem nowych oraz szanowaniem ponadczasowego charakteru niektórych rozwiązań. Venti zawsze zachowuje oryginalną stylistykę, dbając jednocześnie o technologiczny aspekt produktów. Nasze kolekcje reprezentują potrzeby różnych grup Klientów. Priorytetem pozostaje reagowanie na zmieniające się oczekiwania - jednakże - oprócz tego dbamy o to, by nasz salon sprzedaży oświetlenia był prawdziwą ostoją dla osób poszukujących najwyższej jakości, klasycznych, uniwersalnych form oraz indywidualnego podejścia do Klienta.

Venti korzysta z wirtualnych kanałów komunikacji (czyniąc to niezwykle sprawnie), jednakże jest również do dyspozycji Klientów w salonie - gdzie znajduje się pełna ekspozycja. Takie rozwiązanie pozwala poznać produkty firmy przed zakupem, a także skorzystać z porady wykwalifikowanych ekspertów.

Spełnianie wszystkich oczekiwańWarto podkreślić, że lampy Venti są projektowane oraz produkowane z myślą o naprawdę szerokiej grupie użytkowników. Obok osób prywatnych są to również przedsiębiorcy prowadzący hotele, wynajmujący sale konferencyjne. Nasze produkty są umieszczane na salach weselnych ale i w budynkach sakralnych. Tworzymy projekty, które odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie. Nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach, z których pochodzą nasi kontrahenci. Firma Venti produkuje ponad podziałami i granicami - dostarczając najwyższej jakości produkty zarówno dla miłośników kryształowych żyrandoli, jak i bardziej nowoczesnych form - plafonów, lamp przysufitowych i innych w nowoczesnych formach. Oczywiście kryształowe żyrandole oraz kinkiety zawsze pozostaną produktem, z którego jesteśmy szczególnie dumni, jednakże na przestrzeni lat zyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam rozwijać się również w innych kierunkach.

Obok doskonałej jakości produktów oferujemy również profesjonalne doradztwo oraz realizację projektów indywidualnych. Każdorazowo można zaufać naszym wyrobom w zakresie jakości - są one kontrolowane na kilku etapach. Producent Venti z Mazańcowic obok Bielska - Białej to firma z renomą i doświadczeniem. Efektem tego są produkty tworzone z pasją i dbałością o szczegóły. Cały asortyment można przejrzeć w naszym sklepie internetowym https://lampyventi.pl stacjonarnie w firmowym salonie w Mazańcowicach 57 k. Bielska-Białej.

Zapraszamy