bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2022
  • wyświetleń: 6626

Rozpoznajesz go? W Wigilię dokonał kradzieży rozbójniczej

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 4 000 zł w jednym ze sklepów w centrum Bielska-Białej oraz użył przemocy wobec pracownicy sklepu, która chciała go ująć. Policja opublikowała wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Reklama

Rozpoznajesz go? W Wigilię dokonał kradzieży rozbójniczej
Rozpoznajesz go? W Wigilię dokonał kradzieży rozbójniczej · fot. KMP Bielsko-Biała


- Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 24 grudnia 2022 roku dokonał kradzieży pieniędzy w kwocie 4.000 zł z zaplecza jednego ze sklepów przy ulicy Cechowej w Bielsku-Białej, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej gotówki użył przemocy fizycznej wobec jednej z pracownic - relacjonuje asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost około 175 cm, włosy ciemne w kolorze blond, krótkie, obcięte w charakterystyczny sposób - z kółkiem na głowie, ubrany w niebieską kurtkę, ciemne spodnie, jasne buty. Według relacji świadków mężczyzna posługiwał się językiem polskim, lecz ze wschodnim akcentem.

Policja opublikowała zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Mundurowi proszą wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.