bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1639

Świąteczne warsztaty w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend , tj. 15-16 grudnia, CH Auchan Bielsko-Biała przygotowało dla swoich gości niezwykłe świąteczne warsztaty.

Świąteczna choinka powinna błyszczeć od kolorowych bombek i długich łańcuchów. Pod takie drzewko Mikołaj najchętniej wkłada prezenty. Dlatego już w najbliższy weekend 15 i 16 grudnia najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli wziąć udział w artystycznych warsztatach zdobienia i tworzenia świątecznych drobiazgów.
W programie przewidziano m.in. dekorowanie ozdób choinkowych przy zastosowaniu technik 3D, decoupage’u i kolażu.

Dzieci będą bawić się do woli i posypywać błyszczącym brokatem bombki, by potem zabrać je do domu i powiesić na swojej choince. Każdy będzie mógł również stworzyć niepowtarzalną kartkę świąteczną, a także ulepić ozdobną choinkę z mas plastycznych. Najmłodsi będą mogli także sprezentować swoim bliskim własnoręcznie wykonane koralikowe aniołki lub szyszkowe skrzaty.

Na warsztaty świąteczne odwiedzający CH Auchan Bielsko-Biała będą mieli aż 2 dni. Świąteczne atrakcje będą na nich czekać w sobotę, 15 grudnia w godzinach 11:00-17:00, a także w niedzielę, 16 grudnia w godzinach 12.00-18.00.

ab / bielsko.info
źródło: Auchan Bielsko-Biala

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj