Wiadomości

  • 13 grudnia 2012
  • 15 grudnia 2012
  • wyświetleń: 12033

Nowy system parkingowy w Gemini

Dla wygody zmotoryzowanych klientów w centrum Gemini Park Bielsko-Biała wprowadzono zaawansowany system ułatwiający kierowcom znalezienie wolnego miejsca parkingowego wśród zatłoczonych alejek parkingowych.

- Wdrożone przez nas udogodnienie pozwala na zwiększenie płynności ruchu na parkingach umożliwiając łatwiejsze odnalezienie wolnego miejsca postojowego oraz sprawne opuszczenie centrum po dokonaniu zakupów. Już na wjeździe do poszczególnych alejek klienci są informowani o liczbie i lokalizacji wolnych miejsc co bardzo ułatwia sprawne parkowanie - mówi Artur Trela, Dyrektor ds. Technicznych Gemini Park Bielsko Biała.

Tablice informujące o dostępności miejsc umieszczone są wzdłuż głównych ciągów komunikacyjnych, dzięki czemu kierowca na bieżąco informowany jest o wolnych miejscach w poszczególnych alejkach. Jeśli w danej części parkingu nie ma możliwości postoju, sygnalizatory LED wyświetlają przekreśloną czerwoną strzałkę; wolne miejsca parkingowe oznaczone są lampkami w kolorze zielonym, a zajęte w czerwonym.

Nowy system parkingowy w Gemini Park · fot. Gemini Park


- Już wkrótce system kontroli miejsc planujemy dodatkowo wzbogacić o moduł służący rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych, który umożliwiłby nam szczegółową analizę strefy oddziaływania centrum - dodaje Artur Trela.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj