bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2022
  • 31 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1944

Jedna z linii pracowniczych MZK zostanie zlikwidowana

Od poniedziałku, 2 stycznia zlikwidowana zostaniee linia P1 relacji Wapienica Strażacka — Szklana Proseat. Bez zmian utrzymane zostaniee kursowanie linii P2 relacji Osiedle Złote Łany — Szklana Proseat.

Reklama

Autobus linii P1
Autobus linii P1 · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Jak poinformował Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, linia P1 zostanie zlikwidowana w związku ze zmianą umowy z firmą Proseat Sp. z o.o. w zakresie realizacji zadań przewozowych na liniach pracowniczych zapewniających dowóz do zakładu przy ul. Szklanej

- Pasażerowie korzystający do tej pory z linii P1 w dalszym ciągu będą mieli możliwość dojazdu do zakładu przy ul. Szklanej poprzez podróż łączoną z przesiadką z linii nr 7, 10, 16 na przystankach Piastowska Starostwo Powiatowe / Wyspiańskiego Starostowo Powiatowe oraz z linii nr 24 na przystankach Sobieskiego Piastów Śląskich - czytamy w komunikacie Wydziału Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.