Wiadomości

  • 18 grudnia 2022
  • wyświetleń: 3954

Nauczycielka z SP nr 3 z nagrodą Polskiego Towarzystwa Fizycznego

Joanna Sztuka-Janik - nauczycielka fizyki w Szkole Podstawowej nr 3 w Bielsku-Białej otrzymała Nagrodę I stopnia Polskiego Towarzystwa Fizycznego im. Grzegorza Białkowskiego dla Nauczycieli Fizyki. Nauczycielkę nagrodzono za rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania fizyką oraz znaczące osiągnięcia w pracy z młodzieżą.

Joanna Sztuka-Janik - nauczycielka fizyki w Szkole Podstawowej nr 3 w Bielsku-Białej
Joanna Sztuka-Janik - nauczycielka fizyki w Szkole Podstawowej nr 3 w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Polskie Towarzystwo Fizyczne honoruje wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauczania fizyki Nagrodą PTF im. Grzegorza Białkowskiego dla Nauczycieli Fizyki. Trzystopniowa nagroda jest przyznawana za wybitną działalność dydaktyczną i wychowawczą nauczycielom fizyki oraz wychowawcom w placówkach oświatowo-wychowawczych i kształcenia ustawicznego.

Nagroda honoruje ponadstandardowe wyniki nauczania fizyki, autorstwo podręczników, autorstwo opracowań metodycznych i wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SP nr 3" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SP nr 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SP nr 3" podaj