bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 13 grudnia 2022
  • wyświetleń: 326

Inprosystem - dystrybutor profesjonalnego sprzętu biurowego

Materiał partnera:

Inprosystem to firma dynamicznie rozwijająca się od momentu powstania w 2002 roku.

profesjonalny sprzęt biurowy


Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej klasy sprzętu biurowego różnego rodzaju, nie tylko jego sprzedaży, ale też dzierżawie oraz serwisowaniu produktów. Zatrudniamy specjalistów, których celem jest zagwarantowanie optymalnych rozwiązań w zakresie doboru sprzętu oraz obsługi klienta. Naszym priorytetem jest nie tylko dostarczenie najwyższej klasy urządzeń - pomagamy zmniejszyć wydatki oraz zoptymalizować obieg dokumentów.

Z nami masz pewność jakości produktu…

Nasze doświadczenie pozwoliło nam się rozwinąć w dziedzinie proponowania usług - prowadzimy sprzedaż przez internet. Oferujemy kserokopiarki, laserowe oraz atramentowe drukarki, systemy do druku cyfrowego, niszczarki, a także inne urządzenia biurowe oraz akcesoria. Jesteśmy certyfikowanym partnerem marki Konica Minolta, w asortymencie posiadamy też produkty marek Brother, Canon, Fellowes, HSM, Kyocera oraz Ricoh. Oferta obejmuje zarówno egzemplarze fabrycznie nowe, jak i używane. Lata funkcjonowania na rynku przyniosły nam nie tylko wielu zadowolonych klientów, ale również branżowe wyróżnienia przyznawane przez producenta Konica Minolta.

...i wykonania

Obok możliwości kupna oferujemy także opcję dzierżawy - drukarek kolorowych i monochromatycznych, a także profesjonalnych niszczarek. Aby wybrać termin oraz okres dzierżawy i rodzaj sprzętu wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwiamy wynajem krótko- i długoterminowy (nawet na kilka lat).

W ramach serwisu nasi wykwalifikowani technicy wykonują naprawy gwarancyjne oaz pogwarancyjne kopiarek i drukarek, ale też modyfikujemy sposób działania systemów tak, by gwarantował optymalne rezultaty. Lata doświadczenia w branży sprawiają, że modernizacja środowiska biurowego nie ma przed nami tajemnic. Zachęcamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym www.sklep.inprosystem.pl, gdzie znajdują się korzystne oferty, rabaty oraz szeroki asortyment.