Wiadomości

  • 12 grudnia 2022
  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 3346

[WIDEO] Wielka paintballowa bitwa o święta. Gnomy vs Mikołaje!

Ponad 100 zawodników w gęstym lesie usianym przeszkodami i... świątecznymi niespodziankami ukrytymi jeszcze przed opadami śniegu. Miłośnicy paintballu spotkali się w niedzielę na corocznej bitwie o święta, organizowanej na prywatnym terenie przy ul. Tartacznej w Bielsku-Białej. Celem imprezy, poza dobrą zabawą była m.in. charytatywna zbiórka połączona z licytacją.W wielkim skrócie Paintball to rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów (urządzeń zbliżonych kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej), które za pomocą sprężonego powietrza wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Trafienie przeciwnika powoduje jego eliminację z gry.

Wielka paintballowa bitwa o święta - 11.12.2022 · fot. sid / bielsko.info


Wydarzeniu towarzyszyła, można powiedzieć wręcz rodzinna atmosfera. Na jednym polu bitwy znaleźli się doświadczeni gracze jak i totalni nowicjusze. Od najmłodszych, po tych starszych, mężczyźni, kobiety i dzieci. Wszyscy doskonale się bawili. Na polu bitwy pod śniegiem ukryte było 20 figurek Mikołajów. Każdy gracz, który znalazł podczas zabawy taką figurkę, mógł liczyć na wartościową nagrodę. Ponadto organizatorzy przygotowali wyróżnienia m.in. za najciekawsze świąteczne przebranie.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.