bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2022
  • wyświetleń: 2302

[FOTO] Ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor w Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

W sobotę, 10 grudnia w Cavatina Hall wystąpił Kabaret Moralnego Niepokoju. Na bielskiej scenie grupa przedstawiła program "Za długo Panowie byli grzeczni". Był to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor show.

Reklama

Kabaret Moralnego Niepokoju w Cavatina Hall - 10.12.2022 · fot. Bartłomiej Sidorczuk / bielsko.info


"Za długo panowie byli grzeczni" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa z grubsza dwie godziny i właśnie przez tyle czasu można zapomnieć, że na zewnątrz pada, jest drogo i nie wszyscy ludzie są mili.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia - i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

Bilety na wydarzenia w Cavatina Hall można zakupić tutaj.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj