Wiadomości

  • 11 grudnia 2022
  • wyświetleń: 5770

[ZDJĘCIA] Świąteczna atmosfera w centrum Komorowic

Już po raz czwarty społeczność Komorowic Krakowskich i Komorowic Śląskich zorganizowała Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy - 10.12.2022 · fot. bielsko.info


Tradycją już się stało, że na tydzień przed Świętami na Starówce bożonarodzeniowy klimat gości na placu im. Józefa Niemczyka w Bielsku-Białej. Tak też było w tym roku.

Impreza jest wyjątkowa, bowiem w jej organizację włącza się cała społeczność Komorowic: Dom Kultury w Komorowicach, Stowarzyszenie Komorowice, Rada Osiedla Komorowice Krakowskie, Rada Osiedla Komorowice Śląskie, Szkoła Podstawowa nr 29, Szkoła Podstawowa nr 30, Przedszkole Publiczne nr 40, Przedszkole Publiczne nr 39, Klub Seniora, Książnica Beskidzka. W organizacji pomagały również Świetlica Biała-Północ oraz Rada Osiedla Biała-Północ.

Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy - 10.12.2022
Stoisko Klubu Seniora - 10.12.2022 · fot. bielsko.info


Na scenie zaprezentowały się grupy z Domu Kultury w Komorowicach (zespół wokalny "Kontrasty", chórek dziecięcy "Pinokio", zespół taneczny Synestezja), młodzież i rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 29 i Szkoły Podstawowej nr 30, a także maluchy z Przedszkola nr 40.

Świąteczne granie na placu Józefa Niemczyka zakończył zespół Navvrocki.

Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy - 10.12.2022
Koncert zespołu Navvrocki - 10.12.2022 · fot. bielsko.info


Honorowy patronat nad IV Komorowickim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym objął prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

Loading...

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.