bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 grudnia 2022
  • 11 grudnia 2022
  • wyświetleń: 6529

[FOTO] Wandale przy lotnisku. Niszczyli wszystko na swojej drodze

Wandale dali o sobie znać w sobotę, 10 grudnia przy lotnisku w Aleksandrowicach. Jak poinformował portal bielsko.info jeden z czytelników, do uszkodzeń doszło wzdłuż ścieżki rowerowej. Zniszczone zostały między innymi drewniane elementy nowego obiektu w Lasku Bathelta.

Reklama

Uszkodzenia przy lotnisku w Aleksandrowicach - 10.12.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Wandale grasowali w tym miejscu prawdopodobnie w nocy z piątku na sobotę. Jak poinformował portal bielsko.info jeden z czytelników, zostało uszkodzonych 18 lamp, a także drewniane elementy oddanej w tym roku do użytku "klasy w krajobrazie" w Lasku Bathelta oraz elementy miejskiej toalety.

- Zniszczenia są widoczne od Lasku Bethelta aż do ulicy Lotniczej. Lampy, a raczej kable, które po nich zostały, około południa były zabezpieczane przez elektryków - tak wynika z relacji naszego czytelnika.

Jak udało się potwierdzić portalowi bielsko.info w bielskiej straży miejskiej, sprawą tego aktu wandalizmu zajmuje się Komisariat Policji II w Bielsku-Białej.

Warto dodać, że "klasa w krajobrazie" w Lasku Bathelta to nowy obiekt, który został udostępniony mieszkańcom w połowie 2022 roku. To jeden z elementów dużej inwestycji, jaką jest projekt "Rewitalizacja miejskich systemów nadbrzeżnych wraz z utworzeniem Centrum Edukacji Ekologicznej w mieście Bielsko-Biała", który jest podzielony na dwa etapy dofinansowane z Unii Europejskiej. Więcej portal bielsko.info pisał w tym artykule.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.