bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1242

Ślisko na drogach regionu!

Dwa wypadki i jedenaście stłuczek to bilans wtorku na drogach naszego regionu. Policja apeluje do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę.

zima
Zima skutecznie utrudnia poruszanie się po drogach Podbeskidzia. · fot. bielsko.info


Około 18.20 w Bielsku-Białej na ul. Piastowskiej, 24-letni kierowca Renaulta Clio podczas skrętu w lewo nie zachował ostrożności i zderzył się z jadącym z przeciwka Fiatem Multiplą kierowanym przez 41-letniego bielszczanina. Na skutek wypadku 19-letnia pasażerka Renaulta doznała wieloodłamowego złamania nosa.

Zaledwie godzinę później w Bystrej na ul. Szczyrkowskiej 23-letni kierowca Audi, podczas wyprzedzania nie zastosował się do podwójnej linii ciągłej i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka Renaultem, kierowanym przez 29-latka. Obaj kierowcy odnieśli obrażenia rąk, a kierujący Audi ma dodatkowo złamaną miednicę.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło też we wtorek w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Trakcyjnej. 37-letni kierowca Forda nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej Toyocie Avensis, którą kierowała 28-letnia kobieta. Do szpitala trafiła kierująca Toyotą i jej roczny synek. Na szczęście nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.