Reklama

Wiadomości

  • 25 listopada 2022
  • wyświetleń: 3407

Dwa groźne potrącenia pieszych na bielskich drogach

Do dwóch groźnych potrąceń pieszych doszło w Bielsku-Białej w czwartek, 24 listopada. Zdarzenia miały miejsce przy ul. Michałowicza, gdzie 16-latek wtargnął pod samochód, oraz przy ul. Szarotki, gdzie sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

16-latek wtargnął pod samochód na ul. MichałowiczaDo pierwszego ze zdarzeń doszło około godziny 13.30 na ul. Michałowicza. Na wysokości siłowni i myjni samochodowej, 16-letni pieszy wtargnął na jezdnię poza przejściem dla pieszych. Pech chciał, że akurat nadjechał samochód marki Skoda. Kierowca nie miał szans na hamowanie, doszło do potrącenia.Nastolatkowi na szczęście nic groźnego się nie stało. Będzie miał jednak teraz sporo kłopotów. Jego rodzice będą też musieli naprawić szkody na pojeździe. A te są dość znaczne - uszkodzona maska i rozbita szyba.

Potrącenie pieszej na Szarotki. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia!Przed godziną 18.00 na ul. Szarotki na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta. Sprawca zdarzenia nie udzielił poszkodowanej pomocy i odjechał w nieznanym kierunku.Z relacji świadka wynika, że kobieta przechodziła ze strony lewej na prawą względem ruchu pojazdu jadącego od strony ronda Niemena. Gdy kończyła przechodzić przez jezdnię została potrącona przez samochód osobowy. Świadek nie zapamiętał jaki to dokładnie był pojazd, ale z opisu kształtuje się Suzuki Jimny lub inna podobna mała terenówka.

Jak przekazała nam asp. sztab. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej - Policjanci ustalili już ten pojazd i są w trakcie czynności z kierującym (informacja z godziny 18.30). Pieszej na szczęście nic groźnego się nie stało. Obeszło się również bez utrudnień w ruchu.

mp, sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj