Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2022
  • 14 listopada 2022
  • wyświetleń: 3648

[FOTO] Wodecki Twist w Cavatina Hall. Wspomnienie wielkiego artysty

Projekt muzyczny "Wodecki Twist" zabrał wczoraj w cudowny świat najbardziej znanych i lubianych utworów artysty, w wykonaniu wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej. Dwa koncerty, pierwszy o 17.00, drugi o 20.00. Dwie wypełnione po brzegi sale Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Jest co wspominać.

Wodecki Twist w Cavatina Hall - 12.11.2022 · fot. Bartłomiej Sidorczuk / bielsko.info


Zbigniew Wodecki został zapamiętany jako artysta wielkiego formatu, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer. Jego największe hity skradły serca Polaków i do dziś są mocno popularne. Uwielbiane przez wszystkie pokolenia “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Zacznij od Bacha”, “Pszczółka Maja”, “Lubię wracać tam gdzie byłem”, “Rzuć to wszystko co złe”, “Oczarowanie” - to jedne z najbardziej popularnych hitów artysty, które do dziś emitowane są w radiu i słuchane przez tłumy.

Właśnie tę muzykę - niosącą za sobą historię i wartościowe treści, prezentują podczas jesiennej trasy koncertowej najbardziej wybitni artyści polskiej sceny muzycznej. Autorem aranżacji kolejnych koncertów jest Tomek Szymuś, pod jego batutą także gra orkiestra. Utwory Zbigniewa Wodeckiego wykonali m.in. Baasch, Kayah, Andrzej Lampert, Miuosh i Ania Rusowicz.

Wydarzenie cieszyło bardzo dużym zainteresowaniem. Na pierwszy koncert momentalnie wyprzedano wszystkie bilety. Po kilku tygodniach ustalono, że tego samego dnia zostanie zagrany dodatkowy koncert w Bielsku-Białej, na który także chętnych nie brakowało. Bilety sprzedały się w kilka dni.

W niedzielę w Cavatina Hall wystąpiła Daria Zawiałow. Był to występ w ramach trasy „METROPOLIS… wojen nie będzie”. Więcej informacji i fotorelacja tutaj.


Bilety na najbliższe koncerty w Cavatina Hall można zakupić tutaj.

sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj