Wiadomości

  • 12 listopada 2022
  • wyświetleń: 817

Długotrwały podsłuch na odległość GSM

Materiał partnera:

Jeżeli zostawiasz swoje dziecko z opiekunką warto sprawdzić dyskretnie czy dobrze się opiekuje twoim dzieckiem. Wiele osób montuje w domu mini kamery ale dużo prostszym rozwiązaniem jest zastosowanie mini podsłuchu, który nie ma ograniczeń zasięgu.

podsluch-gsm-n9-globalny-zasieg-kazdy-telefon


Podobnie sprawa ma się z kontrolowaniem pracowników w firmie czy też monitorowaniem gdzie znajdują się samochody służbowe. Zastosowań dla takiego podsłuchu jest bardzo wiele.

Mini podsłuch na żywoJak to się dzieje że podsłuch nie ma ograniczeń zasięgu i można zamontować go w domu czy też samochodzie odległym o setki kilometrów i podsłuchiwać na żywo ? Urządzenie jest wyposażone w slot kart sim, do urządzenia wkładamy kartę sim z aktywnym numerem . Dzwoniąc na numer karty umieszczonej w urządzeniu podsłuch automatycznie odbierze połączenie w żadnej sposób nie sygnalizując tego. Szczegółowy opis tutaj http://sklepelectrogsm.pl/podsluch-do-samochodu-proste-podsluchiwanie.html

Dzięki temu na żywo będziemy mogli słuchać co robi opiekunka z twoimi dziećmi. Umieszczając podsłuch w kilku pokojach możesz na bieżąco słuchać co dzieje w wielu pokojach. Sam podsłuch jest bardzo małych rozmiarów, jest mniejszy od paczki zapałek, dzięki czemu możesz go łatwo ukryć.

Profesjonalny podsłuch na odległośćDzięki temu że wykorzystuje technologie gsm, nie ma żadnych ograniczeń co do jego zasięgu. Możesz podsłuchiwać co dzieje się w domu oddalonym i setki kilometrów od ciebie . Dlatego podsłuch możesz umieścić także w samochodzie służbowym dzięki czemu będziesz słyszeć co robią twoi pracownicy, dodatkowo dzięki takiemu podsłuchowi możesz zlokalizować gdzie znajduje się samochód.

Urządzenia do podsłuchu i nagrywaniaTego typu urządzenia są wykorzystywane przez profesjonalnych detektywów, ale dzięki bardzo przystępnej cenie, każdy może pozwolić na zakup. Jego największą zaletą jest mały rozmiar oraz oraz brak ograniczeń co do zasięgu czego inne podsłuchu nie mają. Więcej tego typu produktów w sklepie sklepelectrogsm.pl