Reklama

Wiadomości

  • 10 listopada 2022
  • 14 listopada 2022
  • wyświetleń: 2875

Zakończył się kolejny etap prestiżowej bielskiej inwestycji

Symbolicznym zawieszeniem „wiechy” zakończył się pierwszy etap budowy Cavatina Hall B. Drugi budynek bielskiego kompleksu mixed-use zaoferuje ponad 4,8 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ukończenie inwestycji planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.

Cavatina Hall B - wizualizacje
Cavatina Hall B - wizualizacje · fot. Cavatina Holding


Upływający czas, nowe technologie i ewoluujące podejście do projektowania nie zmieniają pewnych zwyczajów branży budowlanej, których symbolika pozostaje niezmienna. Jednym z przykładów takiej praktyki jest „wiecha”. To tradycja budowlana, której historia sięga aż XIV wieku, związana z osiągnięciem maksymalnej wysokości budynku. Okazję do takiego fetowania miała ostatnio Cavatina Holding, ponieważ biurowiec Cavatina Hall B osiągnął docelową wysokość.

- Cavatina Hall jest pierwszym w Bielsku-Białej kompleksem biurowym oferującym powierzchnie klasy A. Pierwszy z budynków został oddany do użytku w 2020 roku i szybko zapełnił się najemcami. Nie dziwi zatem fakt, że deweloper postanowił pójść za ciosem i obok futurystycznego kompleksu mixed-use buduje drugi budynek biurowy - wyjaśnia Cavatina Holding.

- Prace na budowie Cavatina Hall B przebiegają zgodnie z harmonogramem i już na początku przyszłego roku budynek zostanie oddany do użytku. Aktualnie kontynuowane jest wykończenie elewacji oraz powierzchni wewnątrz budynku. Z niecierpliwością czekamy na oddanie naszej flagowej inwestycji w Bielsku-Białej -
mówi Krzysztof Wilczak, Leasing Manager Cavatina Holding.

mp / bielsko.info

źródło: Cavatina Holding

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj