Reklama

Wiadomości

  • 7 listopada 2022
  • wyświetleń: 3077

[FOTO] Kolejny weekend pełen emocji w Cavatina Hall

Miniony weekend w Cavatina Hall znów stanął pod znakiem najlepszej muzyki. W bielskim obiekcie odbyły się koncerty Niels Rønsholdt & Orkiestra Muzyki Nowej oraz Natalia Kukulska MTV Unplugged.

Natalia Kukulska MTV Unplugged - 5.11.2022 · fot. Sandra Szuta / bielsko.info


W sobotę, 5 listopada, w sali głównej Cavatina Hall, odbył się koncert Natalia Kukulska MTV Unplugged. Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych wokalistek na polskim rynku muzycznym. 25-lecie swojej działalności artystycznej, piosenkarka uczciła, biorąc udział w kultowym formacie koncertowym MTV Unplugged. Teraz przyszedł czas na serię koncertów, które Natalia zagra jesienią 2022 roku.

Niels Rønsholdt & Orkiestra Muzyki Nowej w Cavatina Hall - 4.11.2022 · fot. Bartłomiej Szczyrba / bielsko.info


Dzień wcześniej - w piątek, 4 listopada - równieżw sali głównej odbył się koncert, podczas którego wystąpili Niels Rønsholdt & Orkiestra Muzyki Nowej. Zespół wykonał niezwykły koncert-spektakl pt. „Country”. Autorem pokazu był wybitny duński kompozytor Niels Rønsholdt - profesor kompozycji w Aarhus.

W tym tygodniu w Cavatina Hall dwa koncerty Bankiet u Sanah - w środę, 9 listopada oraz w czwartek, 10 listopada, a także Wodecki Twist (sobota, 12 listopada o godzinie 17.00 i 20.00) i Daria Zawiałow - „METROPOLIS… wojen nie będzie” (niedziela, 13 listopada). Bilety na najbliższe koncerty w Cavatina Hall można zakupić tutaj.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Cavatina Hall

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cavatina Hall" podaj