Wiadomości

  • 8 listopada 2022
  • 9 listopada 2022
  • wyświetleń: 1105

LIEBH̄AUS - pompy ciepła od ręki. Działamy w Bielsku-Białej!

Artykuł sponsorowany:

Ceny paliw i opału od pewnego czasu są niestabilne i zaskakują dużymi wahaniami. Powodów takiej sytuacji jest kilka i nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie rynek poradził sobie z tym problemem. Ogrzewanie naszych domów staje się niepokojąco drogie, a duże wahania na rynku paliw opałowych nie pozwalają zaplanować domowego budżetu.

LIEBH̄AUS - pompy ciepła od ręki


Dobrym rozwiązaniem może się okazać pompa ciepła, która pobiera energię cieplną z natury - wody, gruntu lub powietrza. Istnieje wiele urządzeń opartych na technologii używanej w pompach ciepła - najpopularniejszym z nich są lodówki, które każdy ma przecież w swoim domu. Rozwiązanie jest zatem znane ludzkości od kilkudziesięciu lat i z powodzeniem używane na całym świecie.

LIEBH̄AUS - pompy ciepła od ręki


LIEBH̄AUS oferuje pompy ciepła typu monoblok, oznacza to, że całość instalacji zawarta jest w jednym urządzeniu. Ma to wiele zalet:
  • oszczędność miejsca w kotłowni,
  • możliwość łatwego podpięcia do istniejącej instalacji,
  • montażu może dokonać instalator centralnego ogrzewania bez uprawnień F-gazowych, co ma korzystny wpływ na cenę usługi.


LIEBH̄AUS - pompy ciepła od ręki


Pompy monoblok LIEBH̄AUS są gotowe do pracy bezpośrednio po montażu, bo system gazowy jest już napełniony gazem R32, który jak wiadomo jest jednym z najwydajniejszych na rynku.

Nowoczesne pompy LIEBH̄AUS posiadają możliwość sterownia smartfonem za pomocą aplikacji, co daje użytkownikowi pełną kontrolę oraz wygodę nawet podczas nieobecności w domu. Każda z pomp ma także moduł Wi-Fi w standardzie oraz system współpracy z fotowoltaiką Smart Grid.

LIEBH̄AUS - pompy ciepła od ręki


Pompy ciepła LIEBH̄AUS cieszą się dużym powodzeniem nie tylko wśród inwestorów, którzy budują nowe domy, ale sprawdzają się także jako źródło ciepła w domach po termomodernizacji. Właściciele starszych domów coraz częściej przechodzą na ekologiczne metody ogrzewania, a dzięki temu korzystają z oferowanych dofinansowań. Po połączeniu pompy ciepła z fotowoltaiką, która wytwarza darmową energię ze słońca okazuje się, że znacznie zwiększamy swoją niezależność, stajemy się samowystarczalni i w dużym stopniu odporni na szalejące na rynku ceny węgla, oleju opałowego, gazu czy peletu.

LIEBH̄AUS - pompy ciepła od ręki


Biuro, magazyn oraz serwis pomp LIEBH̄AUS znajduje się w Mikołowie, w województwie śląskim. Prężnie działamy na lokalnym rynku oraz pozyskujemy nowych klientów. Dołącz do nich!

SBG Polska Sp. z o.o.