bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2012
  • 9 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1629

Motomikołaje zebrały 16 tys. zł

Znamy już wynik zbiórki, prowadzonej przez Motomikołajów w Bielsku- Białej. Uzbierano 16.197,46 zł oraz 10 euro. To nieco więcej niż przed rokiem.

Motomikolaje
Motomikołaje zebrały 16 tys. zł · fot. motomikolajebielsko.pl


"Kwestowaliśmy w centrum handlowym Gemini Park tydzień krócej, niż zwykle, a część prezentów z listy przynieśli nam ludzie"- mówi Ryszard Wach ze stowarzyszenia MotoMikołaje Bielsko- Biała.

Przypomnijmy, motocykliści z Podbeskidzia, zrzeszeni w stowarzyszeniu zbierali pieniądze dla domu dziecka w Cygańskim Lesie. W centrum handlowym zaparkowali 2 motocykle, namawiając klientów do wsparcia domu dziecka. Finał 5-tej edycji akcji odbył się w minioną niedzielę. Ponad 160 motocyklistów przebranych za świętych Mikołajów odwiedziło wychowanków domu dziecka z prezentami.

Dzięki uzbieranym środkom placówka jest wspierana przez motocyklistów przez cały rok. Kupowane są potrzebne rzeczy, takie jak tablice z magnesami, pampersy, czy odkurzacz. Beskidzcy motocykliści współpracują z bielską placówką od kilku lat, odwiedzając dzieci kilka razy w roku.

ab / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.