Wiadomości

  • 3 listopada 2022
  • wyświetleń: 677

Szczotka do włosów Olivia Garden - dobra szczotka do włosów

Materiał partnera:

Szczotka do włosów jest tym elementem wyposażenia, na który bardzo często nie zwracamy szczególnej uwagi. Używamy szczotki codziennie, jednak dużo większą wagę przykładamy do tego, jakie kosmetyki do włosów wybieramy i zapominamy o tym, że dobra szczotka także ma wpływ na kondycję naszych włosów. W dzisiejszym artykule opowiemy nieco o szczotkach Olivia Garden, które zyskują w ostatnim czasie ogromną popularność, opowiemy także o flagowych modelach producenta oraz zagłębimy się w temat doboru dobrej szczotki. Zapraszamy do lektury!

friser.pl – Szczotka do włosów Olivia Garden – dobra szczotka do włosów


Dobra szczotka do włosów, czyli jaka?No właśnie, skoro faktycznie szczotka ma tak duży wpływ na kondycję włosów to, na jakie szczotki zwracać uwagę? Po pierwsze należy sobie odpowiedzieć na pytanie, dlaczego dobór odpowiedniej szczotki jest taki ważny. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale szczotka, która ciągnie i wyrywa włosy przyczynia się do ich szybkiego niszczenia. Dyskomfort w trakcie poprawnego (metodą od dołu do góry) rozczesywania kosmyków po prostu nie powinien występować. Dobra szczotka do włosów to także taka, którą łatwo jest utrzymać w czystości. Regularne mycie szczotek pozwala na pozbycie się z ich powierzchni zanieczyszczeń, takich jak łój, złuszczony naskórek, czy łupież, które szybko mogą stać się idealnym siedliskiem bakterii. Szczotki Olivia Garden tworzone są z myślą o przyjemnym użytkowaniu, zatem nie wyrywają włosów podczas czesania, a dodatkowo ich budowa jest przystosowana do częstego mycia.

Szczotka Olivia Garden FingerbrushSzczotka do włosów Olivia Garden Fingerbrush jest chyba najchętniej kupowanym modelem tego producenta, który równocześnie uznawany jest za wejściowy. Szczotka składa się z wygodnej rączki oraz główki, która podzielona na pięć segmentów przypomina nieco palce, stąd nazwa. Najpopularniejsza szczotka od Olivia Garden została doceniona przez wiele użytkowników i użytkowniczek o włosach z różnymi potrzebami. Dzięki wykorzystaniu naturalnego włosie dzika, szczotka pięknie rozczesuje nawet bardzo cienkie włosy, naturalnie dodając im objętości, bez jednoczesnego elektryzowania. Dla najbardziej upartych i grubych włosów producent proponuje wybór szczotki Olivia Garden Fingerbrush Combo Medium o szerokim rozstawie zębów.

Szczotka z włosia dzika Olivia GardenWłosie dzika jest coraz bardziej cenionym materiałem, który częściej pojawia się między innymi w szczotkach do włosów lub kartaczach do brody. Dlaczego właściwie włosie dzika jest tak świetnym wyborem? Otóż budowa włosa dzika oraz włosa ludzkiego są bardzo do siebie zbliżone (głównym budulcem obu jest keratyna), co znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia struktury naszych kosmyków. Szczotka z naturalnym włosiem zatem nie tylko pięknie wygładza, prostuje i nabłyszcza nasze włosy, ale także używając jej nie ryzykujemy niszczenia włosa. Producent szczotek Olivia Garden także stara się podążać za trendami oraz różnorodnymi potrzebami klientów i klientem, dlatego tworzy szczotki z włosiem dzika oraz takie, produkowane z innych materiałów.