Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2022
  • 4 listopada 2022
  • wyświetleń: 3790

Optymalizacja sieci komunikacyjnej. Nowe rozkłady jazdy i trasa linii

Od poniedziałku, 7 listopada zostanie wprowadzony kolejny etap zmian optymalizacyjnych na sieci komunikacyjnej w Bielsku-Białej. Zmieni się rozkład jazdy oraz trasa przejazdu linii nr 16. Zostanie także wprowadzony nowy rozkład jazdy linii nr 6.

Autobus linii nr 16
Autobus linii nr 16 · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Jak poinformował Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, na odcinku Cieszyńska Hulanka - Wapienica Centrum autobusy zostają skierowane ulicami: Jesionową, Spółdzielców i Czesława Tańskiego, obsługując na trasie przejazdu przystanki: Osiedle Kopernika, Osiedle Wojska Polskiego, Tańskiego Skrzydlewskiego i Osiedle Polskich Skrzydeł. Nie będą obsługiwane przystanki Cieszyńska Osiedle Wojska Polskiego oraz Cieszyńska Lotnisko.

Nowa trasa przejazdu linii nr 16
Nowa trasa przejazdu linii nr 16 · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Na ul. Czesława Tańskiego, przed wjazdem na pętlę autobusową, wyznaczony zostaje nowy przystanek Osiedle Polskich Skrzydeł w kierunku Wapienicy - jako przystanek przelotowy dla linii nr 16 i N1, a końcowy dla linii nr 4, 15 i 34.

Nowy przystanek na ul. Tańskiego
Nowy przystanek na ul. Tańskiego · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Również od 7 listopada wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy linii nr 6 w dni robocze, soboty, niedziele i święta zakładający stałe częstotliwości kursowania w ciągu dnia oraz koordynację godzin odjazdów na wspólnych odcinkach tras z linią nr 1.

Nowe rozkłady jazdy są już dostępne w aplikacji OnTime oraz na stronie http://www.rozklady.bielsko.pl
Aby wyszukać nowy rozkład jazdy należy wybrać numer linii, kliknąć na konkretny przystanek, a następnie wybrać z kalendarza datę 7 listopada.'

Nowe tabelaryczne rozkłady jazdy ważne od 7 listopada

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.