Wiadomości

  • 31 października 2022
  • wyświetleń: 1048

Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem kibiców

Mundurowi z bielskiego garnizonu wspierani przez kolegów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej oraz funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu czuwali nad bezpieczeństwem blisko 5 tysięcy kibiców. Mecz piłkarski odbył się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Policjanci współpracowali zarówno ze strażą pożarną, jak i służbami ochrony działającymi na terenie stadionu.

Policyjne zabezpieczenie meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice - 31.07.2022
Policjanci czuwali nad bezpieczeństwem kibiców - zdj. ilustracyjne · fot. KMP Bielsko-Biała


- Wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale w całym mieście oraz na drogach dojazdowych, którymi dojeżdżali kibice gości. Zabezpieczeniem dowodził Naczelnik Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej podinsp. Paweł Kuźmiński - poinformowała asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej.

Jak dodała, "mecz odbył się w kulturalnej atmosferze sportowego święta. W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych naruszeń porządku, jak i zdarzeń nadzwyczajnych".

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.