Wiadomości

  • 26 października 2022
  • wyświetleń: 4606

Firma GoldZbi oferuje nowoczesne domki do saunowania w ogrodzie

Artykuł sponsorowany:

Od teraz macie Państwo niepowtarzalną możliwość wyposażenia swoich ogrodów lub działek rekreacyjnych funkcjonalnymi i miłymi dla oka budynkami o nowoczesnej architekturze. Umożliwią one Państwu efektywne spędzenie wolnego czasu z rodziną lub ze znajomymi w ogrodzie, zażywając błogiego relaksu, a jednocześnie doświadczając walorów zdrowotnych płynących z użytkowania sauny fińskiej.

Nowoczesne domki do saunowania w ogrodzie


Zalety sauny fińskiej znane są od stuleci. Między innymi poprawia ona odporność na infekcje, oczyszcza organizm z toksyn, daje poczucie błogiego relaksu, ciepła i wiele więcej. Do tego wszystkiego dokładamy teraz nasz nowy design i przepis na Super saunę w Państwa ogrodzie gotowy! Znajdźcie zatem chwilę na odpoczynek, zwolnijcie tempo, a nasze sauny dają Państwu gwarancję prawdziwego relaksu i odstresowania od trudów dnia codziennego w zaciszu własnego ogrodu.

Nowoczesny design oraz niebywale starannie wykonanie każdego detalu idealnie uzupełni projekt nowoczesnego ogrodu.

Domki saunowe naszej produkcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów: Konstrukcja stalowa ocynkowana, doskonała izolacja termiczna ścian i dachu oraz zastosowane podwójne szkło w oknach , dają możliwość łatwego nagrzania kabiny niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Do stosunkowo szybkiego nagrzania pomieszczenia służą specjalnie dedykowane do tego piece. Wnętrze pomieszczenia saunowego wykonane jest z drewna najwyższej jakości. Elewacja zewnętrzna Saun wykonana jest z bezobsługowych paneli kompozytowych co pozwoli Państwu cieszyć się relaksem na długie lata.

Nowoczesne domki do saunowania w ogrodzie
Nowoczesne domki do saunowania w ogrodzie


GoldZbi


  • tel. 695 146 778
  • tel. 607 925 058