Wiadomości
- 24 października 2022
- 25 października 2022
- wyświetleń: 11117
Zakończono poszukiwania zaginionego 17-latka z Bielska-Białej
Policjanci zakończyli poszukiwania 17-latka z Bielska-Białej. Przypomnijmy, nastolatek zaginął wczoraj około godziny 13.30.

- Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego wczoraj 17-letniego bielszczanina. Mężczyzna trafił pod profilaktyczną opiekę medyków i niedługo powinien wrócić do domu. Dziękujemy za zaangażowanie w poszukiwania lokalnym mediom i mieszkańcom regionu - poinformowała asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.
ZOBACZ TAKŻE
Trwały pilne poszukiwania 50-latki. Kobieta została odnaleziona
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Zakończyły się poszukiwania pana Gustawa. Mężczyzna jest cały i zdrowy
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









