Wiadomości

  • 5 grudnia 2012
  • 6 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2361

Mikołaj odwiedził Galerię Sfera

Za nami:

W najbliższy czwartek 6 grudnia do Galerii Sfera przybędzie z dalekiej Laponii Święty Mikołaj. Zasiądzie on na swoim tronie przy wielkiej choince w Galerii II już od godziny 12:00.

Każde dziecko będzie mogło nie tylko porozmawiać ze Świętym Mikołajem, ale także zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Dla wszystkich grzecznych dzieci Święty Mikołaj przygotował podarunki - m.in. pluszowe reniferki.

W oczekiwaniu na wizytę u Św. Mikołaja dzieci będą mogły spędzić czas na zabawi z Elfami - pomocnikami Św. Mikołaja. Z pomocą Elfów będą mogły samodzielnie przygotować ozdoby choinkowe, udekorować świeże pierniczki lub namalować laurkę dla Św. Mikołaja. Te tradycyjne czynności wprowadzą najmłodszych w magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia.

Oprócz tego, na wszystkie maluchy czekać będą wspaniałe zabawy i konkursy oraz fantazyjnie malowanie dziecięcych buziek.

Aby spotkać się ze Św. Mikołajem, dzieci otrzymają od Elfów specjalne zaproszenie. Każde zaproszenie będzie miało indywidualny numer, który wskaże kolejność odwiedzin Św. Mikołaja. Kolejne numerki z zaproszeń będą wyświetlały się na ekranie przy scenie. Dzięki temu, zamiast stać w ogromnej kolejce, najmłodsi będą mogli miło spędzić oczekiwanie na wizytę na zabawie z Elfami, a rodzice udać się na świąteczne zakupy ze specjalnymi, mikołajkowymi rabatami.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj