Wiadomości

  • 21 października 2022
  • 22 października 2022
  • wyświetleń: 2003

Jakie jest zapotrzebowanie na węgiel w Bielsku-Białej? Ankieta

W związku z możliwością dystrybucji węgla przez bielski samorząd wśród mieszkańców naszego miasta, na głównej stronie Urzędu Miejskiego www.um.bielsko-biala.pl została zamieszczona specjalna ankieta, której celem jest określenie zapotrzebowania na ten surowiec.

piec, węgiel, ogień, ogrzewanie
Jakie jest zapotrzebowanie na węgiel w Bielsku-Białej? Ankieta · fot. UM Bielsko-Biała


Ankieta jest skierowana wyłącznie do osób mieszkających na terenie Bielska-Białej, które pobrały dodatek węglowy lub uzyskały do tego prawo i do tej pory nie zakupiły węgla w cenie poniżej dwóch tysięcy złotych za tonę.

- Wyniki ankiety będą podstawą do ewentualnego złożenia zamówienia na węgiel. W związku z tym bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, którzy spełniają kryteria do zakupu opału za pośrednictwem samorządu, o jej wypełnienie - wyjaśnia bielski Urząd Miejski.

- Ankieta jest bardzo prosta i zwięzła. Udzielenie odpowiedzi na zawarte w niej pytania nie powinno zająć więcej niż minutę. Ankieta znajduje się tutaj - informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

- Jednocześnie informujemy, że Urząd Miejski nie będzie miał żadnego wpływu na jakość węgla, który będziemy dystrybuować - podkreśla bielski magistrat.

Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości wypełnienia ankiety zamieszczonej w internecie, może przyjść do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy placu Ratuszowym 6, gdzie pracownicy UM pomogą mu wypełnić ten formularz.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.