Wiadomości

  • 13 października 2022
  • wyświetleń: 9946

Kierowcy blokowali pętlę. Wprowadzono organizację ruchu

Pod koniec września wprowadzona została organizacja ruchu na pętli autobusowej przy ul. Filarowej - informuje Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego. Zmiany polegają na wprowadzeniu strefy ruchu oraz ruchu jednokierunkowego na obszarze placu manewrowego.

Kierowcy blokowali pętlę. Wprowadzono organizację ruchu · fot. Wydział Komunikacji UM BB


- Wydzielona została przestrzeń niezbędna do obsługi pasażerów - przystanek dla pasażerów wysiadających (wraz z miejscem postoju dla autobusów oczekujących na rozpoczęcie kursu a także autobusów szkolnych) oraz przystanek dla pasażerów wsiadających (pod wiatą przystankową). Na północnej części placu wyznaczone zostały miejsca parkingowe dedykowane dla interesantów MOPS, Zespołu Szkół oraz pobliskiej przychodni zdrowia - poinformował Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Jak dodał, "wprowadzenie organizacji ruchu było niezbędne celem uporządkowania parkowania na pętli autobusowej, która notorycznie była blokowana przez zaparkowane samochody uniemożliwiając przejazd autobusów i obsługę pasażerów".

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.