bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2012
  • 8 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4016

Dwa dni z Mikołajem w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

W Wigilię dzieci z niecierpliwością wypatrują na niebie pierwszej gwiazdki i sań Świętego Mikołaja. Aby sprawdzić, czy naprawdę istnieje dobroduszny starszy pan rozdający prezenty nie trzeba wyczekiwać w oknie. Można już w najbliższy piątek lub sobotę odwiedzić CH Auchan Bielsko -Biała, gdzie specjalnym gościem będzie Święty Mikołaj.

auchan
Auchan w Bielsku-Białej


Ma długą, białą brodę. Nosi czerwony strój, a na plecach ogromny worek z prezentami. Z pewnością każdy wie o kim mowa. Ale nie każdy miał możliwość osobiście go spotkać. Dlatego specjalnie na zaproszenie CH Auchan Bielsko-Biała, do galerii przybędzie święty Mikołaj oraz jego pomocnice - śnieżynki. 7 i 8 grudnia będzie można się przekonać, że ta świąteczna postać istnieje naprawdę.

W ciągu tych dwóch wyjątkowych dni na maluchy czekają świąteczne atrakcje. Jedną z nich będzie stanowisko Mikołaja, gdzie dzieci będą mogły zrobić sobie wspólne zdjęcie z dobrodusznym brodaczem. Będzie to również niepowtarzalna okazja, by siąść na kolanach Mikołaja i poprosić go o wymarzony prezent.

Występujące w świątecznej aranżacji śnieżynki, przypomną wszystkim klientom CH Auchan o bożonarodzeniowej atmosferze ciepła i radości. Ten czas umilą również wręczane gościom galerii słodkie upominki.

Na spotkanie z Mikołajem klienci będą mieli aż 2 dni. Świąteczne atrakcje będą na nich czekać w CH Auchan Bielsko-Biała w piątek, 7 grudnia w godzinach 13:00 - 19:00, a także w sobotę, 8 grudnia w godzinach 11.00 - 18.00.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj