Wiadomości

  • 10 października 2022
  • 16 października 2022
  • wyświetleń: 52160

"Kuchenne Rewolucje" nie pomogły. Bistro Śliwa zakończyło działalność

Szczyrkowska restauracja "Bistro Śliwa" zakończyła działalność - poinformowali jej właściciele w mediach społecznościowych. To właśnie w tym lokalu Magda Gessler przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje" w 2021 roku.

"Floriańska" po Kuchennych Rewolucjach to teraz "Bistro Śliwa"
"Kuchenne Rewolucje" nie pomogły. Bistro Śliwa zakończyło działalność · fot. TVN


Przypomnijmy, jak informowaliśmy w tym artykule, Magda Gessler próbowała pomóc restauracji "Floriańska". Małżeństwo właścicieli przejęło restaurację w najgorszym z możliwych momentów - na początku pandemii. Mimo ogromnych chęci, mają problem z liczbą klientów.

Po przeprowadzeniu rewolucji Magda Gessler wróciła do lokalu po siedmiu tygodniach. Okazało się, że przy "Bistro Śliwa" otworzyła się mała budka przy której stała długa kolejka klientów. Wtedy gości nie brakowało - wiele osób polecało sobie ten lokal. Gessler podczas rewizyty spróbowała wszystkich dań, które przygotowała razem z ekipą "Bistro Śliwa". Była zaskoczona genialnym smakiem każdej potrawy.

"Floriańska" po Kuchennych Rewolucjach to teraz "Bistro Śliwa"
"Floriańska" po Kuchennych Rewolucjach to teraz "Bistro Śliwa" · fot. TVN


Niestety, okazało się, że "Kuchenne Rewolucje" nie pomogły w dalszej działalności restauracji. Dzisiaj (poniedziałek, 10 października), właściciele "Bistro Śliwa" poinformowali o zamknięciu lokalu. - Oficjalnie: restauracja "Bistro Śliwa" została zamknięta! Chciałem podziękować wszystkim którzy razem ze mną !tworzyli to miejsce mimo wszystko! Szczególne podziękowania kieruje do Magda Gessler wraz z całą ekipą Kuchennych rewolucji (...). Dziękuję wszystkim którzy nas odwiedzili i trzymali za nas, bardzo ale to bardzo dziękuję!
Nie mówię do widzenia! Lecz do zobaczenia!
- możemy przeczytać na profilu "Bistro Śliwa" na Facebooku.

Loading...


"Bistro Śliwa" to nie pierwsza restauracja w naszym regionie, która została zamknięta mimo przeprowadzenia "Kuchennych Rewolucji" Magdy Gessler. W Bielsku-Białej nie działają już restauracje "Batory" oraz "Ranczo pod strusiem", w których gościła ekipa TVN, a także "Kuchnia i Wino" (Pszczyna), "Matalmara" (Goczałkowice-Zdrój) oraz "Horolna" (Przybędza). Warto dodać, że nadal działają bielskie restauracje "Trattoria da Tadeusz", Casa di fulvio Maria Viola" oraz "Polskie ranczo" (Bestwinka) i "Twoja kolejka" (Łodygowice).

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.