Wiadomości

  • 7 października 2022
  • wyświetleń: 1488

Były utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Andersa i Michałowicza

Za nami:

Dzisiaj (piątek, 7 października) sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Al. gen. Władysława Andersa z ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza w Bielsku-Białej była wyłączona. We wcześniejszym komunikacie poinformował o tym Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Skrzyżowanie ulic Andersa i Michałowicza - 7.10.2022
Skrzyżowanie ulic Andersa i Michałowicza - 7.10.2022 · fot. Kenny


Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Al. gen. Władysława Andersa z ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza zostanie wyłączona na czas robót związanych z planowanymi pracami zakładu energetycznego Tauron Nowe Technologie. - Prosimy o bezpieczną jazdę - zaapelował MZD Bielsko-Biała.

Od godziny 9.00 do 12.00 ważne skrzyżowanie było bez sygnalizacji świetlnej. Do pilnowania porządku zostali oddelegowani policjanci z drogówki. Jeśli zachodziła taka potrzeba, funkcjonariusze regulowali ruch ręcznie. Przy tej okazji warto sobie przypomnieć o zasadach związanych z ręczną regulacją ruchu.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.