bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2022
  • 8 października 2022
  • wyświetleń: 3557

[FOTO] Pożar samochodów przy ul. Skośnej. To podpalenie?

W czwartek, 6 października przed godziną 4.00 do dyżurnego stanowiska kierowania KM PSP w Bielsku-Białej trafiło zgłoszenie o pożarze samochodów przy ulicy Skośnej w Bielsku-Białej. Na miejscu interweniowali strażacy oraz patrol policji.

Reklama

Pożar samochodów przy ulicy Skośnej w Bielsku-Białej - 6.10.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Po przybyciu służb ratunkowych na miejsce stwierdzono, że ogniem objęte są dwa osobowe Volkswageny. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podano także jeden prąd gaśniczy w natarciu.

W wyniku pożaru spaleniu uległ przód oraz wnętrze Volkswagena Jetty oraz tył Volkswagena Golfa. Straty ogółem wyceniono na 40 tysięcy złotych.

Sprawę bada policja. Jak poinformował nasz portal asp. Rafał Kobyłecki z KMP w Bielsku-Białej, powołano biegłego, który ustali przyczyny pożaru. Na ten moment, ze względu na trwające czynności, mundurowi nie udzielają więcej informacji. Okoliczni mieszkańcy podejrzewają, że mogło to być podpalenie - kilka lat temu, również na osiedlu Słonecznym, spłonęło kilkanaście samochodów.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.