bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2160

Uwaga na śliskie drogi!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z drogówki ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek około 9.00 w Bielsku-Białej na ul. Witosa, gdzie w wyniku zderzenia Opla z Volkswagenem ranny został jeden z kierujących.

Z ustaleń wynika, że 21-letni kierowca Volkswagena Golfa nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim Opla Vectry. W wyniku zdarzenia kierowca Opla trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca Volkswagena znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi 0,34 promila alkoholu.

Opady śniegu sprawiają, że na drogach jest ślisko. W poniedziałek od rana doszło już do blisko 10 drobnych stłuczek. Dlatego policja prosi kierujących o ostrożną jazdę, a przed wszystkim o dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Na śliskiej nawierzchni łatwo utracić kontrolę nad pojazdem, wydłuża się też droga hamowania.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj