Wiadomości

  • 20 września 2022
  • wyświetleń: 1135

23.09 Otwarcie showroomu EMV System

Artykuł sponsorowany:

W piątek, 23 września zapraszamy na uroczyste otwarcie showroom'u bielskiego producenta stolarki okiennej i nowoczesnych rozwiązań do domu - EMV System.

EMV System
Salon zlokalizowany jest w Bielsku-Białej, przy ulicy Kustronia 13. W dniu premiery salonu zapraszamy naszych Gości od godziny 8:00 do 16:00. Czekać na Was będą nasi eksperci, którzy wyjaśnią szczegółowo walory naszych produktów i dobiorą idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Oprócz prezentacji naszych produktów rozdawane będą firmowe prezenty. Na jedną z osób będzie czekała nagroda specjalna. Wystarczy przyjść w dniu otwarcia ze swoim projektem, w celu wyceny okien.

Systemy okienne EMV System są innowacyjnym, zrównoważonym, zorientowanym na design produktem, łączącym fasadę z wnętrzem pomieszczenia. Zamysł koncepcji firmy powstał 12 lat temu w Niemczech i dotyczył branży dociepleniowej. Teraz - łącząc technologie i rozwiązania rynku niemieckiego i polskiego, możemy zaoferować najwyższej jakości produkty, które osiągają wysokie parametry izolacyjne i wyjątkowy, nowoczesny design.

Hasło „Wir Machen" towarzyszy nam na co dzień i stało się naszym motto życiowym. Po prostu robimy to, co do nas należy, z jak największym zaangażowaniem i starannością.

W naszym showroomie będzie można zapoznać się z pełną gamą produktów - przede wszystkim systemów okiennych i drzwi tarasowych. Możliwe będzie porównanie funkcji systemowych okien, ich parametrów oraz wizualnych różnic.

Oprócz stolarki okiennej nasza oferta zawiera : drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne, bramy, systemy smart home, moskitiery czy pergole na taras. Jedno miejsce - wiele możliwości.


Otwarcie showroomu, to kolejny krok w rozwoju marki EMV System. Cieszymy się, że nasze rozwiązania zyskują coraz większe grono Klientów.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na http://emvsystem.pl/otwarcie-showroomu-Bielsko-biala