REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 11 września 2022
  • wyświetleń: 5212

Mieszkanka regionu w kolejnym sezonie hitowego programu TVN

We wtorek, 6 września swoją premierę miał kolejny sezon hitowego programu telewizji TVN - "Ślub od pierwszego wejrzenia". Udział w nim bierze mieszkanka naszego regionu - 38-letnia Marta, mieszkanka Międzybrodzia Bialskiego, która na co dzień pracuje w Bielsku-Białej.

Mieszkanka regionu w kolejnym sezonie hitowego programu TVN
Mieszkanka regionu w kolejnym sezonie hitowego programu TVN · fot. TVN


W pierwszym odcinku nowego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogliśmy poznać sześć osób - trzy kobiety i trzech mężczyzn - którzy zostali przez ekspertów wybrani do wzięcia udziału w eksperymencie społecznym : “Ślub od pierwszego Wejrzenia”. W tym gronie znalazła się 38-letnia Marta z Międzybrodzia Bialskiego.

Loading...


- Marta ma 38 lat i niedawno z powrotem przeprowadziła się do Polski. Zamieszkała ze swoją najbliższą rodziną i znalazła tu pracę w biurze. Marzy o tym, by się zakochać, jednak wraz z upływającym czasem zaczęła mieć wątpliwości, czy jest jeszcze jakiś wolny fajny facet. Ma nadzieję, że takiego pomogą jej znaleźć ekspercki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i dlatego zdecydowała się wysłać zgłoszenie. Już za miesiąc ta odważna kobieta poślubi kompletnie nieznanego sobie mężczyznę. Czy okaże się on tym jedynym? - możemy przeczytać na stronach internetowych telewizji TVN.

Mieszkanka regionu w kolejnym sezonie hitowego programu TVN
Mieszkanka regionu w kolejnym sezonie hitowego programu TVN · fot. TVN


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to reality show oparty na duńskim formacie" Gift ved første blik...". Uczestnicy programu dowiadują się, z kim wezmą ślub, dopiero na ślubnym kobiercu. Przez kolejne odcinki relacjonowane są pierwsze chwile małżeństw, a w ostatnim - po miesiącu wspólnego życia - pary decydują, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód. Program można oglądać we wtorki o godzinie 21.35 w TVN oraz w serwisie player.pl.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.