bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 września 2022
  • wyświetleń: 353

The Hair Elixir, czyli jak zadbać o włosy

Materiał partnera:

Wiele kobiet skarży się na problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Nierzadko zdarza się, że problem się pogłębia, mimo środków, które stosujemy, a my bezradnie patrzymy, jak nasza fryzura znaczenie się przerzedza, a podczas mycia głowy wanna zapełnia się wypadającymi włosami. Wbrew pozorom, nie jest to wyłącznie problem estetyczny. Po pierwsze, nadmierne wypadanie włosów może świadczyć o tym, że w naszym organizmie dzieje się coś niepokojącego. Po drugie, wypadanie, wobec którego czujemy się bezradni, może skutecznie obniżyć samopoczucie, a nawet prowadzić do poważniejszych problemów. A zatem jak zadbać o włosy? Co warto wiedzieć na temat The Hair Elixir - nowego wegańskiego produktu?

Linkhouse


1. The Hair Elixir - co to za produkt?
2. Zalety eliksiru do włosów


3. The Hair Elixir: czy to działa?Każda z nas marzy o tafli gęstych, lśniących włosów, które będą się pięknie prezentować, niezależnie od pory roku. Jednak doskonale wiemy, że uzyskanie takiego efektu bywa niezwykle trudne. W myśl zasady, że "lepiej zapobiegać, niż leczyć", najrozsądniej jest odpowiednio zadbać o włosy, zanim zaczną się problemy. Jednym ze skutecznych sposobów jest odpowiednia suplementacja.

1. The Hair Elixir - co to za produkt?The Hair Elixir to nowość na polskim rynku. Nowość, na którą niewątpliwie warto zwrócić uwagę. Jest to produkt australijskiej marki WelleCo, będącej prekursorem naturalnych beauty suplementów i holistycznego stylu życia poprzez dbanie o skórę od środka. WelleCo to marka, która powstała w 2014 r. Została założona przez światowej sławy modelkę Elle Macpherson, która wymarzyła sobie, by stworzyć gamę naturalnych suplementów roślinnych. Każdy z nich powstał w oparciu o osobiste doświadczenia modelki.

Suplementy WelleCo są efektem pracy światowej renomy dietetyków, wykorzystujących zaawansowane technologie i pozyskujących składniki w zrównoważony sposób.

The Hair Eliksir to produkt doskonale znany i ceniony za granicą. Jego głównym zadaniem jest zmniejszanie łamliwości włosów i zapobieganie wypadaniu. Ponadto, dzięki The Hair Elixir, zadbasz również o przyspieszenie wzrostu włosów, a przede wszystkim - o wzmocnienie organizmu. Suplement ten wspomaga naturalną produkcję keratyny.

2. Zalety eliksiru do włosówNajwiększą zaletą eliksiru do włosów jest skład produktu. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, znajdziemy m.in.:
  • witaminę D
  • biotynę
  • witaminę C
  • cynk
  • miedź
  • kwasy omega
  • aminokwasy
  • jod z wodorostów organicznych

W dużym uproszczeniu można stwierdzić, że znajdziemy to, czego potrzebują nasze włosy i nasz organizm. Niewątpliwą zaletą produktu jest także fakt, że bez obaw mogą z niego korzystać weganie (WelleCo oferuje także inne wegańskie suplementy).

3. The Hair Elixir: czy to działa?Być może próbowałaś już różnych suplementów, które miały wspomóc Cię w walce o piękne włosy. Być może wiele z nich nie działało tak, jakbyś chciała i czujesz się zniechęcona. Dlaczego zatem miałabyś się zdecydować na kolejny suplement? Czy The Hair Elixir naprawdę działa?

Przede wszystkim, jest to produkt przeznaczony również dla najbardziej wymagających klientek. Stworzono go w takim sposób, by zadbać o wzmocnienie i porost włosów, dodać im objętości. The Hair Elixir zapobiega łamliwości włosów oraz niweluje wypadanie. Wspiera właściwą strukturę włosów, wspiera również produkcję keratyny i - co niezwykle istotne - kompleksowo wspiera organizm w odporności na stres.

Ten australijski produkt wyróżnia się także jakością. Nie posiada w składzie nabiału, glutenu, cukru, soi czy sztucznych barwników.