bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2022
  • wyświetleń: 1233

Zmarł Jacek Stwora, były naczelnik w Urzędzie Miejskim i prezes ZOM

Pod koniec sierpnia zmarł Jacek Stwora - poinformował Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Stwora przed laty był naczelnikiem Wydziału Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej i dyrektorem Zakładu Oczyszczania Miasta.

Jacek Stwora
Jacek Stwora · fot. UM Bielsko-Biała


- W sierpniu tego roku zmarł przez wielu lubiany i szanowany Jacek Stwora. Całe swoje życie zawodowe związany był z Bielskiem-Białą - najpierw jako pracownik Befamateksu, naczelnik w Urzędzie Miasta, a później dyrektor i prezes Zakładu Oczyszczania Miasta. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy, ale jednocześnie wymagający - pisze rodzina Jacka Stwory. - Swoje życie osobiste również związał z tym miastem. Tu skończył liceum, uzyskał tytuł magistra inżyniera i założył rodzinę, którą zawsze stawiał na pierwszym miejscu. Również tutaj poznał swoich przyjaciół, których cenił i szanował, a przebywanie z nimi sprawiało mu wielką radość - wspomina Jacka Stworę Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

- Choć z wykształcenia umysł ścisły, to z zamiłowania humanista, pięknie potrafiący łączyć te cechy. W wolnym czasie z przyjemnością oddawał się gotowaniu, pracy w drewnie, książkom i muzyce. Uwielbiał podróże, poznawanie nowych miejsc, zwyczajów i kultur. Inspirował się nimi i starał się czerpać z nich pełnymi garściami - dodaje bielski magistrat.

Jacek Stwora zmarł niespodziewanie, po krótkiej chorobie, 22 sierpnia.

mp / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.