bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2022
  • 1 września 2022
  • wyświetleń: 885

Świętujemy powrót do szkoły na maxa w Gemini Park Bielsko-Biała!

Artykuł sponsorowany:

Czy to możliwe, aby uczniowie nie mogli doczekać się 1 września? A jednak! Gemini Park Bielsko-Biała przygotowało fantastyczny powrót do szkoły, a wszystko za sprawą atrakcji, które już w pierwszy dzień szkoły znaleźć będzie można w centrum handlowym. Dlatego zapraszamy w ten czwartek do odwiedzin Gemini!

Gemini Park


Aby uczniowie z uśmiechem mogli przekroczyć szkolne progi, 1 września obowiązkowo należy odwiedzić Pizzę Hut, która od godz. 11:00 rozda całkowicie za darmo aż 500 pizz!

Młodych amatorów słodkości zapraszamy również do Grycan, który także od 11:00 rozda aż 1500 darmowych porcji lodów. Wystarczy tylko przyjść, a przy okazji pamiętać o refleksie - bo kto pierwszy, ten lepszy.
Ponadto, w tym dniu bilety dla dzieci do Parku W DECHE oraz do Crazy Carts, czyli gokartów do driftowania - nowej atrakcji w Gemini, będą 50%* tańsze! A jeśli jeszcze to za mało, to 1 września za darmo będzie można obejrzeć wystawę Kolejkoland oraz odwiedzić interaktywne Minicetrum Nauki „Science Point ATH”.

Każde z tych miejsc posiada tak wiele atrakcji, że warto zaplanować sobie na zabawę trochę więcej czasu.
Drodzy rodzicie, jeśli jeszcze czegoś brakuje w szkolnej wyprawce Waszej pociechy, w Gemini Park z łatwością znajdziecie wszystko, co potrzebne zarówno „do plecaka”, jak i do odświeżenia dziecięcej garderoby.

Nowy rok szkolny już za pasem. Warto więc rozpocząć go na maxxxxa w Gemini oraz z uśmiechem przygotować się do nowych wyzwań, przygód oraz spotkania z koleżankami i kolegami z klasy.

*Rabat -50% dotyczy biletu dla dziecka do Parku W DECHE (nie dotyczy parku linowego). Rabat nie łączy się z innymi promocjami.
*Rabat -50% w Crazy Carts dotyczy biletów czasowych, tj. na 10 min. i na 20 min. Rabat nie obowiązuje na karnety oraz nie łączy się z innymi promocjami.