bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 808

EMV: skorzystaj z dofinansowania i wymień okna jeszcze przed zimą!

Artykuł sponsorowany:

Twoje okna są nieszczelne i do pomieszczeń dostaje się chłód? Ceny węgla, gazu i energii ciągle rosną, więc nie trać pieniędzy na nieefektywne ogrzewanie. Wymień okna z EMV SYSTEM i obniż koszty ogrzewania! W ramach programu “Czyste Powietrze” możesz otrzymać nawet do 31 200 złotych za termomodernizację budynku, do której zalicza się wymiana okien!

Zgłoś się do nas do końca września, żeby mieć pewność, że zdążymy wyprodukować i zamontować Twoje okna przed zimą! Zdecyduj się na wymianę, a demontaż starych okien wykonamy GRATIS!

Wymiana okien bielsko


Co musisz wiedzieć o programie “Czyste Powietrze”?1. O dofinansowanie wymiany okien wnioskować mogą właściciele lub współwłaściciele istniejących już domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych.
2. Wnioski o dotację można składać do czerwca 2027 roku.
3. Wnioski należy składać osobiście w oddziale Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (WFOŚiGW), drogą pocztową lub w formie elektronicznej.

Co musisz wiedzieć o EMV SYSTEM?1. Jesteśmy zespołem fachowców z 12-letnim doświadczeniem.
2. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania systemowe, które są kompatybilne ze sobą oraz ze środowiskiem technologicznym.
3. Dzięki naszym oknom zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo.
4. Oferujemy solidnie i profesjonalnie wykonane okna, dzięki którym osiągamy najlepsze parametry izolacyjne i najwyższą odporność na warunki atmosferyczne.
5. W naszej ofercie, oprócz okien, znajdziesz także: bramy garażowe, rolety, pergole, moskitiery, rozwiązania typu smart home oraz usługę montażu.

Jak zamówić okna EMV SYSTEM?Wymiana okien bielsko


Aby zamówić nasze okna, przygotuj kompletne zestawienie stolarki okiennej, a następnie skontaktuj się z nami! Możesz to zrobić na dwa sposoby:

Wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz na stronie internetowej - https://www.emvsystem.pl/wymien-okna-przed-zima/. Podaj najważniejsze i niezbędne informacje dotyczące zamówienia, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Zadzwoń do nas
Zadzwoń pod numer: +48 797 526 097 i przekaż naszym specjalistom niezbędne informacje.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę okien na rynku!
EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A, 43-374 Buczkowice
tel.: 797 526 097, e-mail: biuro@emv.eu