bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

 • 18 sierpnia 2022
 • 19 sierpnia 2022
 • wyświetleń: 224

Jak włączyć akcesoria bdsm do zabawy?

Materiał partnera:

Czy jest coś bardziej podniecającego, niż ślady na ciele partnerki, gdy ta zdejmie stanik? Albo pełna namiętności uległość w oczach partnera, kiedy zaciskasz na jego szyi obrożę? Sprawdź popularne akcesoria bdsm, wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów i z troską o Twoje przyszłe orgazmy.

Jak włączyć akcesoria bdsm do zabawy?


Popularny wysyłkowy sklep intymny oferuje szerokie spektrum akcesoriów dla miłośników mocnych wrażeń i wręcz elektryzujących orgazmów. W naszej ofercie znajdziesz przekrój gadżetów w różnych kształtach i kolorach, które dodadzą pikanterii w każdej sypialni.

Akcesoria bdsmW naszej ofercie znajdziesz zarówno luksusowe akcesoria z najwyższej półki, jak i dobrej jakości gadżety na każdą kieszeń. Sprawdź, co mamy w ofercie:

 • Kajdanki


Jeden z najpopularniejszych gadżetów bdsm - nie może zabraknąć go w twojej sypialni. Chcesz podkręcić temperaturę zbliżenia? Wybierz kajdanki w formie taśm krępujących.

 • Obroże


Obroże i smycze to podstawowy gadżet każdego miłośnika bdsm. Przez założenie obroży partner/ka okazuje swoją pełną uległość osobie dominującej. Dzięki tym gadżetom dominacja i uległość stają się wyraziste i jeszcze bardziej atrakcyjne. W sklep intymny znajdziesz obroże męskie, damskie i unisex, w tym tanie obroże bdsm.

 • Pejcze


Przeczytaj poniżej, jak początkująca domina może użyć pejcza w rozgrzaniu swojego uległego partnera.

 • Kneble


Dla odważnych kochanków polecamy kneble kulkowe i otwarte. Pamiętaj o ustaleniu bezpiecznego znaku przerwania pieszczot, gdy staną się zbyt niekomfortowe!

 • Maski


Seksowne maski uzupełnią wieczorowy strój każdej eleganckiej dominy.

 • Klamerki na sutki


Przeżyłeś/aś kiedyś orgazm sutkowy? To dobry moment, żeby spróbować!

 • Zestawy do wiązania


W sklep intymna znajdziesz akcesoria do wiązania dla osób na wszystkich etapach znajomości miłosnej sztuki shibari.

 • Sznury do krępowania


I wiele, wiele innych! Od orgazmu dzielą cię tylko... zakupy.

Czym jest BDSM?Nazwa BDSM to skrót od słów: Bondage, Discipline, Sadism, Masochism. Oznaczają one: krępowanie, dyscyplinowanie, sadyzm i masochizm, czyli czynności, które podniecają partnerów poprzez dominację i uległość.

W zabawie bdsm bardzo ważny jest consent, tj. wyraźna zgoda na konkretne pieszczoty oraz dobra komunikacja. Dzięki informowaniu drugiej osoby, co nam się podoba lub co chcemy zrobić, można bezpiecznie eksplorować tę szeroką i bogatą przestrzeń erotycznych wrażeń, jaką jest zabawa bdsm.

Jak włączyć akcesoria bdsm do zabawy?Bdsm jest coraz bardziej popularne dzięki filmom i książkom erotycznym. Kolejne osoby chcą eksplorować ten obszar zabaw erotycznych, widząc w nim lekarstwo na nudę w związku, dodatkową stymulację, nowinkę czy też możliwość spełnienia ukrytych fantazji. Bez względu na powód, większość początkujących kochanków i kochanek bdsm ma problem z wyborem pierwszych gadżetów, których mogą użyć w roli dominy bądź osoby uległej.

Najprostszym sposobem na wybór pierwszego gadżetu będzie rozmowa z partnerem/ką. Należy pamiętać, aby włączanie akcesoriów i gadżetów bdsm do życia erotycznego powinno odbywać się w ramach granic obu partnerów/ek, dlatego ich zdanie jest niezwykle ważne.

Wiele osób podnieca już widok partnera/ki w settingu bdsm, np. w obroży czy z pejczem. Obroża, pejcz, maska czy kajdanki to bezpieczne gadżety dla początkujących. Ich obsługa jest niezwykle łatwa, a dzięki narracji w sypialni czy odgrywaniu ról można dodać im pikanterii.

Dobrym początkiem jest pejcz. Daje on możliwość głaskania, łaskotania, uderzania czy wymierzania klapsów. Ważne, aby nie zapomnieć o uważnej obserwacji reakcji osoby uległej i reagować na oznaki niezadowolenia. Jest również świetnym gadżetem dla początkującej dominy, wokół którego może ona zbudować piekielnie gorące scenariuse zabawy.

Im większe zdobędziesz doświadczenie, tym częściej będziesz włączać do zabawy bardziej zaawansowane akcesoria, jak np. pas cnoty dla mężczyzn, lub akcesoria z bardziej wymagających materiałów. Przed tobą bogaty i ekscytujący, zupełnie nowy świat doznań erotycznych.