Reklama

Wiadomości

  • 11 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1337

Pobiegli dla fundacji, wspierając wdowy i sieroty po poległych policjantach

Policjanci i pracownicy bielskiego garnizonu policji przyłączyli się do charytatywnego biegu, którego celem było wparcie fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Każdy uczestnik akcji wpłacił na konto zbiórki darowiznę, po czym przemierzył odcinek trasy, biegnąc minimum 25 minut.

Pobiegli dla fundacji, wspierając Wdowy i Sieroty po poległych policjantach - 9.08.2022 · fot. KMP Bielsko-Biała


Kolejny już raz policjanci z bielskiego garnizonu wzięli udział w biegu charytatywnym, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc Wdowom i Sierotom po poległych policjantach. Zgodnie z założeniem fundacji, każda chętna do pomocy osoba miała zarejestrować się na stronie, wpłacić minimum 25 zł i poruszać się dowolnym sposobem przez minimum 25 minut.

Bielscy policjanci w związku z akcją charytatywną z okazji 25-lecia powołania Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach 9 sierpnia uczestniczyli w biegu grupowym, który rozpoczął się o godz. 7:00 przy Komisariacie Policji w Szczyrku. W tej pięknej widokowo scenerii policjanci, jak i pracownicy policji biegli wzdłuż rzeki Żylicy, aż do Urzędu Miejskiego w Buczkowicach. Łącznie przemierzyli około 5 kilometrów.

W biegu wzięło udział ponad 50 osób na czele z Zastępcą Komendanta Miejskiego w Bielsku-Białej mł. insp. Grzegorzem Jakubcem.

ar / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.