Reklama

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1353

Trwa Lato w mieście z BBOSiR-em. Są warsztaty i turnieje

Druga połowa wakacji z Bielsko-Bialskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Do końca laby zostały jeszcze trzy tygodnie i warto je dobrze wykorzystać, zwłaszcza aktywnie. Wiele do zaoferowania w tej kwestii ma właśnie BBOSiR w ramach trwającego od końca czerwca Lata w mieście.

warsztaty jazdy na rolkach
Warsztaty jazdy na rolkach · fot. BBOSiR


W pływalni Troclik trwają właśnie zajęcia z nauki pływania w trzech grupach. Nauki przez dziesięć dni pobiera sześćdziesięcioro dzieci. 8 sierpnia zaczęły się bezpłatne warsztaty tenisa stołowego w hali Victoria przy ul. Bratków 16, które zakończą się turniejem. Będą mogły wziąć w nim udział nie tylko uczestnicy zajęć. Turniej zaplanowano na 12 sierpnia, rozpocznie się o godzinie 11.00. Zapisy w dniu zawodów od godziny 9.00.

- Dużym wydarzeniem, organizowanym od lat, będą w najbliższy weekend 13-14 sierpnia Otwarte Mistrzostwa Miasta Bielska-Białej w biegach górskich Bieg Zbója. Wystartuje ponad 1.800 zawodników. Przez dwa dni będą pokonywali różne dystanse. BBOSiR jest współorganizatorem tej imprezy. Bieg Zbója przyjął się tutaj, ma dużą oprawę, jest dobrze rozreklamowany w całej Polsce - biorą w nim udział zawodnicy z wielu miejsc w kraju. Wszystko zacznie się na terenach rekreacyjnych Błonia - zaprasza kierownik działu organizacji imprez w BBOSiR Marek Gracz.

Szczegółowo o biegu pisaliśmy TUTAJ.

Wracając do warsztatów, na te wakacje BBOSiR proponuje jeszcze zajęcia jazdy na deskorolce. Te potrwają do 12 sierpnia również na Błoniach. 22 sierpnia zaczną się natomiast warsztaty jazdy na rolkach w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Karbowej 26.

Wakacje z BBOSiRem zakończą - pożegnanie lata w pływalni Start 28 sierpnia, mityng lekkoatletyczny Witaj szkoło na stadionie Sprint przy ul. Jaworzańskiej 120 27 sierpnia i 30 sierpnia turniej szachowy w hali pod Dębowcem.

Szczegóły wszystkich wydarzeń i zapisy na http://www.bbosir.bielsko.pl.

ar / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBOSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj