Wiadomości

  • 9 sierpnia 2022
  • 14 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1936

IV edycja Biegu Zbója - wyłonią najszybszych bielszczan

Za nami:

13 i 14 sierpnia tereny rekreacyjne "Błonia" (przy ul. Pocztowej 32), zamienią się w strefę startu i linię mety dla słynnego na Podbeskidziu biegu górskiego.Rywalizacja w ramach Otwartych Mistrzostw Bielska-Białej w Biegach Górskich - o Puchar Prezydenta Bielska-Białej odbędzie się w pięciu formułach: 7 KM, 11 KM (oba biegi wystartują 14 sierpnia), 25 KM, 42 KM, 60 KM (start biegów 13 sierpnia). Podczas imprezy, oprócz zwykłej klasyfikacji, zostanie wyłoniona Najszybsza Bielszczanka oraz Najszybszy Bielszczanin.

Organizatorzy zapraszają zarówno początkujących, jak i bardziej wprawionych biegaczy do wspólnego tworzenia "biegu górskiego, który zapamiętasz". Zapisy online są już zamknięte, jest jednak jeszcze możliwość zapisu w dniu biegu, po wcześniejszej informacji na maila: biegzboja@gmail.com. Ilość miejsc jest ograniczona.

Więcej na temat zawodów można przeczytać TUTAJ.

IV edycja Biegu Zbója

ar / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.