bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2077

WORD wstrzymuje egzaminy "na prawko"

We wtorek, 9 sierpnia nie wszyscy kursanci, którzy mieli na ten dzień zaplanowany egzamin na prawo jazdy, będą mogli do niego przystąpić. Bielski Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego przyłączył się do ogólnopolskiego protestu.

"W związku z ogólnopolską akcją protestacyjną egzaminatorów kandydatów na kierowców i kierowców WORD w Bielsku-Białej wstrzymuje przeprowadzanie części praktycznych egzaminów państwowych na prawo jazdy w dniu 9 sierpnia 2022 roku. Informujemy, że egzaminy teoretyczne odbywać się będą zgodnie z planem" - poinformowali m.in. na swoim profilu w mediach społecznościowych pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej w nocy z 8 na 9 sierpnia.

Osoby, które mają zaplanowany egzamin praktyczny w dniu 9 sierpnia 2022 roku, są proszone o kontakt osobisty lub telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta - tel. 33 829 67 15.

Protestujący pracownicy WORD domagają się zmian w przepisach dotyczących egzaminów, oraz podwyżek.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.