bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 309

Co to jest WOOPAUTO?

Materiał partnera:

Takich miejsc w sieci zdecydowanie nie da się przeoczyć. Są widoczne dzięki tysiącom ofert, prezentowanych przez różnych sprzedawców w jednym miejscu i niezwykle atrakcyjne dla kupujących, głównie dzięki konkurencyjnym cenom. Do platform typu marketplace należy też WOOPAUTO - „motoryzacyjny kiermasz”, idealny zarówno dla indywidualnych kierowców, jak i właścicieli warsztatów. Co warto wiedzieć o WOOPAUTO?

Marcin Balana


WOOPAUTO. Co to za platforma?Obecnie dzięki takim serwisom jak marketplace nie każdy sprzedawca musi posiadać swój własny sklep, by móc aktywnie działać w sieci i online oferować swoje produkty. Może bowiem skorzystać z przestrzeni na takiej platformie, jak WOOPAUTO, i tam docierać do setek tysięcy użytkowników.

WOOPAUTO to branżowy marketplace, na którym prezentowane są akcesoria i zamienne części motoryzacyjne. Witryna zaczęła działać w 2018 roku i od tego czasu prężnie rozwija się, stając się jednocześnie jednym z chętniej odwiedzanych miejsc przez kierowców, mechaników i właścicieli autoserwisów. Dobrze przemyślana koncepcja ułatwia znalezienie ciekawych propozycji nowych i markowych produktów, oferowanych bezpośrednio od producentów i dystrybutorów, ale też sklepów czy hurtowni motoryzacyjnych. Dodatkowym atutem tego portalu jest dbałość o bezpieczeństwo zarówno kupujących, jak i sprzedających, dlatego każdy, kto chce dokonać transakcji na WOOPAUTO jest gruntownie weryfikowany i musi posiadać na platformie swoje oficjalne konto.


Co oferuje WOOPAUTO?Na tym portalu można zaopatrzyć się we wszelkie niezbędne akcesoria do każdego pojazdu. WOOPAUTO zrzesza bowiem sprzedawców części zarówno do aut osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych oraz maszyn i ciągników rolniczych. Ten serwis zapewnia jednak dostęp nie tylko do wszelkich części zamiennych, ale również przydatnych akcesoriów, środków pielęgnacyjnych, lawet, czy elementów wyposażenia warsztatów. Wyspecjalizowana oferta świetnie dopasowana jest do potrzeb każdego warsztatu, ale również indywidualni kierowcy lubią WOOPAUTO za przyjazną platformę, niskie ceny i naprawdę szeroką ofertę, dostępną także w detalicznych ilościach. To dobre miejsce, by zmienić opony na zimę, zaopatrzyć się w filtr do kabiny ale też znaleźć elektronarzędzia, akumulatory czy pompy hydrauliczne.

Dla kogo jest taka platforma?Taki „internetowy kiermasz” ma wiele zalet dla każdego, kto chce sprzedawać swój asortyment na terenie całej Polski i kto szuka naprawdę wyjątkowych okazji w sieci. Marketplace ma zasięg ogólnopolski, a więc tu rejonizacja nie obowiązuje, a w przypadku części samochodowych może to mieć duże znaczenie. Kierowcy mogą więc taniej znaleźć nowe opony na lato, a warsztat dobre narzędzia czy większą ilość oleju silnikowego.

Ponadto WOOPAUTO to obecnie jedna z lepszych platform, na której oferowane są bardzo przystępne ceny. Plusem jest także opcja zakupów detalicznych i hurtowych, a dzięki temu nawet prywatni kierowcy mogą tam znaleźć jedną żarówkę czy komplet piór do wycieraczek. Na WOOPAUTO znajduje się również specjalistyczny asortyment, jak wideo rejestratory, alkomaty czy gaśnice, a to oznacza, że tutaj można znaleźć wszystko do własnego samochodu czy autoserwisu. Ponadto warto wiedzieć, że warsztaty, które zdecydują się regularnie zaopatrywać na WOOPAUTO, mogą liczyć na dodatkowe, bardzo atrakcyjne udogodnienia.


Co wyróżnia WOOPAUTO na tle konkurencji?Zdecydowanie niskie ceny i szeroki zakres asortymentu to bezapelacyjnie największe zalety tego portalu. I to jest oczywiście ważne, bo w jednym miejscu można porównać kilka ofert różnych producentów i wybrać najbardziej korzystną dla siebie. Jednak użytkownicy doceniają także inne walory, jak np. działającą przez siedem dni w tygodniu infolinię, gdzie można błyskawicznie uzyskać pomoc na temat produktów ale i warunków zakupu.

WOOPAUTO organizuje też różne ciekawe akcje dla swoich stałych klientów: konkursy, rabaty, a nawet inne opcje płatności, np. z odroczonym terminem. Na plus przekłada się również bardzo intuicyjne menu, z pomocą którego szybko można znaleźć interesującą część, jak i sprawdzić najnowsze promocje i ciekawe oferty dnia.