Wiadomości

  • 5 sierpnia 2022
  • 12 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 10907

[ZDJĘCIA] Jacek Mejer "Mezo" najlepszym tenisistą - artystą

Korty tenisowe SPA Hotelu Jawor po raz 16. gościły Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich. Jego triumfatorem okazał raper i dziennikarz Jacek Mejer Mezo, w deblu zwyciężyli Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi wspólnie z Marcinem Piotrowskim Liberem, także raperem.

26. Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich - 08.08.2022 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


Trzy dni - od 8 do 11 sierpnia - na kortach tenisowych SPA Hotelu Jawor odbywał się16. Beskid Cup Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich. Puchar Banku BNP Paribas wygrał Jacek Majer Mezo, który w finale pokonał Łukasza Pietscha. Mecz finałowy ze znaną sobie swadą i humorem komentował Marcin Daniec.

- W trakcie całego meczu byłem niezwykle skupiony. My z Łukaszem toczymy zacięte boje, ale tak się składa, że na tym obiekcie zawsze on wygrywał, a miesiąc później, gdy gramy w Szczecinie, to ja jestem górą. Bardzo chciałem w końcu przełamać się tutaj. Łatwo nie było, widać to było w pierwszym secie finału, gdzie Łukasz zagrał fenomenalnie. Na szczęście, walka była długa. Przeciągaliśmy linę do końca i tym razem to mi się udało - komentował na gorąco Jacek Mejer Mezo. - Udział w tym turnieju, chociaż fizycznie dużo mnie kosztuje, jest zawsze ogromną przyjemnością- dodał zwycięzca turnieju.

26. Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich - 11.08.2022 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB
Wyniki w Turnieju Tenisowym 16 Beskid Cup przedstawiają się następująco:
I miejsce Jacek Mejer Mezo
II miejsce Łukasz Pietsch
III miejsce Przemysław Żejmo

Natomiast rozgrywki Deblowo-Mixtowe Turniej Tenisa o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej wygrali Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi wspólnie z Marcinem Piotrowskim Liberem.

- W tym roku już w pełnej odsłonie odbył się turniej, który jest połączeniem sportu i rozrywki. Takiego luzu i szerokiego uśmiechu potrzebujemy szczególnie w tych trudnych czasach. Tutaj można w przemiłej atmosferze nie tylko oglądać zmagania sportowe artystów, ale można do nich podejść porozmawiać, zebrać autografy i zweryfikować obraz ze szklanego ekranu z rzeczywistością - podkreślił prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Wyniki w Turnieju Deblowo-Mixtowym Tenisa Ziemnego:
I miejsce Dariusz Kamys, Marcin Piotrowski
II miejsce Bogdan Kłys, Krzysztof Hanke
III miejsce Karol Stopa, Janusz Żmurkiewicz

Do udziału w jaworzańskim turnieju zaproszono takich artystów polskiej sceny teatralnej i kabaretowej, muzyków oraz znane osobistości telewizyjne, jak: Radosław Bielecki, Marcin Daniec, Jan Englert, Stefan Friedmann, Piotr Gąsowski, Tomasz Gęsikowski, Zbigniew Górny, Władysław Grzywna, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Mariusz Kałamaga, Dariusz Kamys, Leszek Malinowski, Jacek Mejer Mezo, Michał Milowicz, Łukasz Pietsch, Marcin Piotrowski Liber, Maurycy Polaski, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek, Robert Rozmus, Przemysław Sadowski, Henryk Sawka, Tomasz Stockinger, Robert Stockinger, Karol Strasburger, Wojciech Skibiński, Przemysław Żejmo, Radosław Bielecki.

Status goście VIP otrzymali: Anna Guzik-Tylka, Iwona Pavlovic, Karol Stopa, Beata Ścibakówna, Hanna Śleszyńska i Agnieszka Warchulska.

26. Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich - 11.08.2022
26. Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich - 11.08.2022 · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


Dużą furorę wśród zebranych widzów robiła grupa taneczna złożona z artystek na czele z Iwoną Pavlovic, jurorką Tańca z gwiazdami, która zapraszała oglądających do wspólnej zabawy. Regularnie w interakcje z kibicami wchodził również Mariusz Kałamaga, który dość wcześnie odpadł z turnieju.

- Chciałbym tu być teraz we wdzianku sportowym, ale życie i umiejętności moich kolegów sprawiły, że w trzecim dniu rozgrywek jestem tylko widzem. Jednak dzięki temu od wczoraj mogłem już bez emocji delektować się grą innych i tenisowym bytem - mówił, śmiejąc się Mariusz Kałamaga.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.