bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2022
  • dzisiaj, 08:00
  • wyświetleń: 567

Nadal można kręcić kilometry na rowerze i pomóc KS Sprint

Bielski klub lekkoatletyczny Sprint jest jedną z osiemnastu organizacji w Polsce wybraną do akcji 'Odlottowa jazda z Fundacją Lotto". Głównym pomysłem konkursu jest wspieranie swojej organizacji przez aktywność na rowerze. Każda organizacja może wygrać 25 tysięcy złotych na wskazany wcześniej cel. Dla bielskich lekkoatletów jest to zakup profesjonalnego materaca do skoku wzwyż.

rowerem po regionie
Nadal można kręcić kilometry na rowerze i pomóc KS Sprint


Jeśli chcesz pomóc lokalnej organizacji zacznij jeździć w jej drużynie. - Potrzebna jest do tego aplikacja Activy, w niej znajdujemy konkurs Odlottowa jazda i wstępujemy w szeregi zespołu KS Sprint. Od tej pory jeździmy, jeździmy i jeździmy. Dla osób jeżdżących z innymi aplikacjami możliwy jest transfer kilometrów. Konkurs trwa do 31 sierpnia - wyjaśnia KS Sprint Bielsko-Biała.

Obecnie sprintowska drużyna skupia 52 kolarzy, którzy łącznie przejechali 14000 km. W klasyfikacji generalnej zajmuje 15. miejsce.

Nadal można kręcić kilometry na rowerze i pomóc KS Sprint
Nadal można kręcić kilometry na rowerze i pomóc KS Sprint · fot. Materiały prasowe

mp / bielsko.info
źródło: Sprint Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.