Wiadomości
- 25 listopada 2012
- wyświetleń: 3300
Dodatkowe 123 dni na drogę S69
Nowy termin zakończenia budowy odcinka S-69 z Bielska-Białej do Żywca to 31 marca 2013 roku - podała w specjalnym komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach.
Tym samym wykonawcy został przyznany dodatkowy czas w ilości 132 dni na dokończenie kontraktu.
- Powodem przedłużenia terminu były okoliczności niezależne od wykonawcy - niedostępność terenu budowy z uwagi na konieczność przebudowania wodociągu kolidującego z przyszłym węzłem „Żywiec” - podało GDDKiA. - Zaistniały w związku z powyższym przestój w robotach spowodował konieczność wydłużenia okresu realizacji całego odcinka S-69.
- Powodem przedłużenia terminu były okoliczności niezależne od wykonawcy - niedostępność terenu budowy z uwagi na konieczność przebudowania wodociągu kolidującego z przyszłym węzłem „Żywiec” - podało GDDKiA. - Zaistniały w związku z powyższym przestój w robotach spowodował konieczność wydłużenia okresu realizacji całego odcinka S-69.
ZOBACZ TAKŻE
"To nie jest droga drugorzędna". Jest petycja o pilną modernizację drogi z Cieszyna do Bielska-Białej
Zardzewiały płot i urzędnicza bezradność. Kto naprawdę odpowiada za zagrożenie?
Spór o dojazd i miejskie procedury. Mieszkańcy czekają na drogę
Objazd pod lupą. Co dalej z ul. Struga?
Utrudnienia w ruchu w centrum. Ruszają badania geologiczne pod budowę węzła przesiadkowego
Nowe MOP-y powstaną przy S-1. Kierowcy zyskają parkingi, ładowarki i strefy wypoczynku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







