Wiadomości

  • 25 lipca 2022
  • wyświetleń: 1379

[FOTO] Zmiany na przystankach. Wyremontowana wiata i nowe ławki

Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przeprowadził remont kapitalny kolejnej wiaty przystankowej - Wyzwolenia Witosa (369) kier. centrum.

Zmiany na przystankach. Wyremontowana wiata i nowe ławki · fot. Wydział Komunikacji UM BB


Na przystanku Wyzwolenia Witosa (369) kier. centrum konstrukcja wiaty została oczyszczona z odpadającej farby i w całości odmalowana. Na nowe wymienione zostały drewniane siedziska oraz poszycia dachowe. Długość siedziska została dostosowana do potrzeb pasażerów poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz pasażerów podróżujących z małymi dziećmi w wózkach (brak siedziska w III module wiaty).

To jednak nie koniec prac modernizacyjnych. Na przystankach Katowicka Ogrodników (153) kier. centrum, Lwowska Wyzwolenia (210) kier. Hałcnów, Olszówka Bystrzańska (248) kier. Cygański Las oraz Sobieskiego Piastów Śląskich (297) kier. Wapienica zamontowane zostały nowe ławki przystankowe natomiast na przystankach Os. Karpackie Kościół (11) kier. centrum, Plac Mickiewicza (258) kier. Mikuszowice oraz Piastowska Lubertowicza (265) kier. Hulanka przeprowadzono remonty istniejących ławek poprzez wymianę siedzisk.

mp / bielsko.info

źródło: Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.